Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Tantrická masáž pro ženy v Praze

Tantrická masáž pro ženy v Praze

Tantrická masáž je smyslný rituál nejen pro muže. Ženy jsou vnímavější a tento hluboce intimní zážitek jim přináší mnohem intenzivnější potěšení a silnější smyslové impulzy. Tantrická masáž je úzce spojená se sexualitou, není však její hlavní náplní. Nejdůležitější prvkem tantrické masáže je sdílení energie, sdílení pocitů a prožitků. Masáž pomáhá v sebepoznávání a odhaluje nové nebo jen nepoznané sexuální impulsy. Luxusní prožitek je navíc tělu prospěšný. Pomáhá při problémech s početím, pomáhá objevit nebo obnovit sexuální radost a orgasmus. A to jsou i mé důvody, proč jsem vyzkoušela tantrickou masáž pro ženy v salonu Coccinelle v Praze.

Tantrická masáž od začátku až na vrchol

Tantrická masáž začíná sprchou, i společnou, pokud si přejete. Můžu si vybrat hudbu, vůni i intenzitu osvětlení a pak už si jen užívat a propadnout nekonečné slasti. Olejová masáž krásně prohřeje a nastimuluje tělo. Láskyplný a něžný dotek způsobuje dokonalé uvolnění těla i mysli. Pomalu ale jistě rozpaluje nekonečnou až bolestnou touhu. Součástí tantrické masáže může být, ale i nemusí, intimní masáž joni a pánevního dna. Věřte ale, že otázky, zda může masér přejít k masáži intimních oblastí jsou zcela zbytečné. Nic jiného si nepřeji. Orgasmus sice není primárním cílem tantrické masáže, ale právě pro něj sem chodím. Je jiný, plný a intenzivní, prožívaný každou buňkou mého těla.

Diskrétní, a přesto intenzivní zážitek

Nikdo mě nesoudí, nekritizuje. Je to meditace a zároveň rozkoš v tom nejprofesionálnějším a zároveň důvěrném pojetí. Tantrická masáž dává prostor pro neomezený průchod všem mým sexuálním projevům. Je to jen moje chvíle. Diskrétní, a zároveň nesmírně intenzivní.

Podle tantry vede cesta ke štěstí právě přes doteky, sexuální energii a přes hlubší spojení se sebou samým. Já tomu věřím.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články