Nabízíme nejlepší Erotická masáž pro muže v Praze

Příčná 4, Praha 1
110 00 Nové Město

Erotická masáž pro muže v Praze

Erotická masáž pro muže v Praze
30 min 1 200 kč (50 €) Rezervace
60 min 1 700 kč (70 €) Rezervace
90 min 2 500 kč (100 €) Rezervace

Proč si vyzkoušet naší erotickou masáž?

Erotické masáže pro muže jsou velmi vyhledávanou službou. Pro pány, kteří nedostávají v intimním životě to po čem touží jsou skvělým řešením, pokud nechtějí být nevěrní svým partnerkám.

Erotická masáž pro muže nemusí být přínosná pouze pro zadané muže, užít si jí mohou i pánové, kteří zkrátka potřebují zrelaxovat mysl a povzbudit své libido. Nic nedodá muži větší sebevědomí než intimní kontakt se ženou.

Intimní masáže pro muže mají také terapeutický smysl a zdravotní benefity, pomáhají při lehčích formách depresí, nebo problémy například s erekcí.

Jak probíhá happy ending masáž pro muže?

Po úvodním rozhovoru s masérkou a vyslyšení vašich tužeb a přání, jste provedeni salonem do sprchy. Erotická masérka Vás umyje jemnými doteky s pomocí husté pěny a teplé vody.

Následně pohodlně ulehnete a speciálně vyškolená erotická masérka začne hladit vaše nahé tělo.

Sexy masérka přesně ví kde se nacházejí vaše erotogenní zóny, ty pomalu a něžně stimuluje. Přichází finální masáž penisu, která je prováděna více než 20 různými pohyby. Každý má jinou citlivost intimních partií, proto je individuální jakou intenzitou masérka lingam masíruje.

Přichází velké finále a happy ending erotická masáž končí vyvrcholením, posléze dojde k rozhovoru o pocitech a hodnocení celé erotické masáže.

Vyberte si svou erotickou masérku ZDE

Benefity, které erotická masáž pro muže přináší

Podpoříte vaše libido, chuť na sex bude mnohem intenzivnější, než předtím. Sexuální energie, kterou během intimní masáže pro muže získáte bude přetrvávat až týdny!

Mnohem lepší a pevnější erekce, díky silnému prokrvení promasírovaných intimních částí těla bude erekce pevnější, než kdykoliv předtím.

Naučíte se lépe vnímat své tělo a sexuální touhy, při erotické masáži pro pány budete zažívat pocity, které jste předtím nepoznali. Budete znát lépe své erotogenní zóny a vaše partnerka to také jistě ocení.

Pro nejlepší erotické masáže v Praze musíte navštívit náš erotický masážní salon Coccinelle

Řadíme se mezi nejlepší erotické masážní salony v Praze, máme spousty spokojených klientů, kteří se stále vrací a věříme, že se budete rádi vracet také.

Pokud Vás nezaujala naše klasická erotická masáž pro muže, můžete vyzkoušet například samostatnou masáž lingamu , masáž prostaty, nebo vyzkoušejte masáž se svojí partnerkou v podobě masáže pro páry.

Naše masérky
  • Sára
    Sara

    výška: 167 cm, váha: 47 kg, poprsí: 2

    Rezervace
types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1200 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 4100 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply cosy rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!