Nabízíme nejlepší Erotická masáž pro muže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Erotická masáž pro muže v Praze

Erotická masáž pro muže v Praze
Erotická masáž pro muže v Praze Nabízíme nejlepší erotické a tantrické masáže pro muže v Praze 🌟. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu 👯!
30 min1 000 kč (40 €) Rezervace
60 min1 500 kč (60 €) Rezervace
90 min2 400 kč (95 €) Rezervace

Proč vyzkoušet erotickou masáž pro muže v Praze?

Jednou z nejoblíbenějších masáží v našem salonu je bez pochyb erotická masáž. V této variantě se spojuje smyslné erotogenní potěšení a relaxace. Naše dívky Vám pomohou poznat úplně novou úroveň potěšení. Pokud Váš sexuální život není dost aktivní, jsme připraveni Vás naučit, jak uspokojit Vaše tělo neomezeným počtem možností.

Jak funguje erotická masáž a kdy si ji můžete vybrat?

Efekt, kterým masáž ovlivňuje psychický a fyzický stav člověka je široce známý. Pomáhá se zbavit stresu, má preventivní účinek na zdraví a zlepšuje stav kůže, také  erotická masáž přináší hluboké spiritualní potěšení. Erotická masáž se doporučuje jak mužům, tak i ženám a díky profesionálnímu přístupu našich odborníků je tato volba ideální pro klienty, kteří preferují sofistikované zážitky z masáže. Erotická masáž je dostupná i pro páry, kde ženy ocení efekt zmenšení menstruačních bolestí nebo stabilizace krevního tlaku. My Vás naučíme rozumět tělu partnera, jak ho vzrušit pouze Vaší přítomností a jak splnit jeho skryté sexuální přání.

Bonusy pro muže, kteří preferují erotickou masáž pro muže

  • Potěšte Vaše libido. Není tajemstvím, že čím je člověk starší, tím více klesají jeho touhy. Odpovědnost, rodinné starosti a povinnosti, každodenní problémy, kvůli tomu všemu se sexuální touhy odkládají. Výsledkem je pak sexuální selhání a psychické podráždění. Hlavním účelem erotické masáže v Praze je zlepšení Vašeho sexuálního života, zbavit se fyzické apatie a zajistit Vám určitou úroveň fyzických zkušeností. Erotická masáž pro muže aktivně bojuje s mužskou impotencí a prosazuje zesílení energie.
  • Užijete si nové pocity. Tělo člověka obsahuje spoustu erotogenních zón, ale pouze některé z nich jsou známé obyčejným lidem. Ostatní lidé nemají téměř žádné představy. Během erotické masáže pro muže klademe důraz na pečlivé poznání každé částí Vašeho těla a snažíme se najít skryté zóny, které by mohly být zdrojem energie. My učíme klienty milovat své tělo, protože je to nezbytné pro harmonický život každého páru. Je to také rozhodujícím faktorem z toho důvodu, že pokud člověk není sebevědomý, těžko dosáhne úplné sexuální uspokojenosti. Odborníci často říkají, že nejvíce erotogenních zón máme v hlavě a v srdci. Tělo a duše musí existovat v harmonii, aby byly otevřeny unikátním sexuálním zkušenostem, a to je přesně účelem naší erotické masáži pro muže v Praze.
  • Odhalit Váš sexuální potenciál. V salonu Coccinelle Vás odborně učíme, jak otevřít ty nejvíce utajené oblasti Vaší sexuality. Naše hezké mladé dívky jsou pro Vás připraveny ke splnění veškerých požadavků a zároveň Vám pomohou odhalit nové možnosti. Erotická masáž pro muže Vám pomůže dosáhnout nové úrovně Vašich možností a stát se více sofistikovaným partnerem pro ženu a přinést jí dokonce i větší potěšení v posteli.

Erotická masáž pro muže probíhá v luxusním prostředí, v magické a smyslné atmosféře. Zvolte erotickou masáž pro muže v Praze a budete se cítit jako sultán obklopený svými konkubínami na cestě k největšímu erotickému dobrodružství. Přijďte k nám a my uděláme všechno pro získání nezapomenutelných zážitků, které stojí za to je zopakovat znovu a znovu.

Kromě erotické masáže pro muže máte také možnost navštívit náš salon a vyzkoušet klasickou masáž pro muže, masáž tělo na tělo nebo masáž pro manželské nebo partnerské páry.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více