Nabízíme nejlepší Masáž tělo na tělo v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž tělo na tělo v Praze

Masáž tělo na tělo v Praze
30 min 1 500 kč (60 €) Rezervace
60 min 2 000 kč (80 €) Rezervace
90 min 2 900 kč (115 €) Rezervace

Proč je naše ,,masáž tělo na tělo'' v tak vzrušující?

Nic nemůže naplnit člověka tak pozitivní energií a klidu jako opravdový fyzický kontakt s druhým člověkem. Tělesné teplo místo zahřívacího balzámu, pružné a proměnlivé ženské tvary místo masážních pomůcek.

Navštivte náš erotický masážní salon v Praze a užijte si nové vzrušující zážitky, kde Vás dvě smyslné dívky budou masírovat svými nahými těly! Po náročném pracovním dni Vás nic nezrelaxuje lépe, než příjemná masáž ženským tělem. Dovolte nám, abychom Vám poskytli nezapomenutelné zážitky..

Proč si vyzkoušet masáž tělo na tělo?

Masáž tělo na tělo  kombinuje pocit vzrušení a relaxace zároveň . Vy se stanete více svěží a získáte nové erotické zážitky. Během masáže tělo na tělo budete v naprostém tranzu.  Pojďte se podívat na hlavní benefity této intimní masáže nahého těla.

  • Relaxace a uklidnění. Erotická masáž pomáhá pokud trpíte depresemi, nebo úzkostmi.
  • Znovu nakopne Vaší sexualitu. Díky masáži těla na tělo odhalíte novou úroveň vzrušení a získáte více sebevědomí ve vztahu s partnerem.
  • Vyzkoušíte si něco nového. pokud hledáte nové zážitky a jste unaveni z každodenního stereotypu, masáž tělo na tělo je výbornou volbou. Jedinečný druh potěšení, který přináší velké množství zdravotních benefitů.

Jak probíhá masáž nahého těla?

Masáž tělo na tělo v našem masážním salonu v Praze se provádí pouze zkušenými masérkami. Techniky této intimní masáže jsou plné vzrušujících pohybů, které umí ovládat pouze speciálně vyškolená erotická masérka. Správná masérka vnímá tělo klienta a efektivně reaguje na každý impulz jeho těla.

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!