Nabízíme nejlepší Masáž tělo na tělo v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Masáž tělo na tělo v Praze

Masáž tělo na tělo v Praze
Masáž tělo na tělo v Praze Masáž tělo na tělo je užitečná a příjemná. Nabízíme nejlepší masáž tělo na tělo v Praze ❤. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu 👯!
30 min1 500 kč (60 €) Rezervace
60 min2 000 kč (80 €) Rezervace
90 min2 900 kč (115 €) Rezervace

Proč masáž tělo na tělo v Praze je tak vzrušující?

Nic nemůže naplnit člověka takovou pozitivní energií lásky a klidu jako opravdový kontakt s jiným člověkem. Přírodní teplo lidského těla místo zahřívacího balzámu, pružné a proměnlivé ženské tvary místo masážních pomůcek. Navštivte náš salon a užijte si nové vzrušující zážitky, kde Vás dvě smyslné dívky  budou masírovat svýmí těly! Po náročném pracovním dni Vás nic nenabudí lépe, než krásná relaxace. Dovolte nám, abychom Vám poskytli nezapomenutelné zážitky a rozmazlili Vaše tělo.

Důvody k vyzkoušení masáže tělo na tělo?

Masáž tělo na tělo kombinuje užitečnost a potěšení. Vy se stanete zdravější a získáte unikátní zkušenosti během masáže tělo na tělo v Praze. Pojďte se podívat na hlavní bonusy této masáže.

  • Relaxace a uklidnění. Pomáhá v případě depresí - naplňte tělo novou energií a silou.
  • Pozvedne Vaší sexualitu. Díky masáži tělo na tělo v Praze odhalíte novou úroveň vzrušení a získáte víc sebevědomí a svobody s Vaším sexuálním partnerem.
  • Zkuste něco nového. Jestli hledáte nové emoce a jste unaveni z každodenních starostí, masáž tělo na tělo je výbornou volbou. Exotický způsob potěšení, který přináší hodně různých bonusů.

Jak probíhá masáž tělo na tělo.

Masáž tělo na tělo v našem salonu se provádí pouze se zkušenými masérkami. Techniky jsou plné tajemných efektů, které umí ovládat pouze velmi citlivá osoba. Ta správná masérka cítí tělo klienta a šikovně reaguje na každý impulz bez zbytečných slov.
Tato masáž je rozhodně i pro ty nejnáročnější klienty, kteří hledají unikátní zážitky. Vášeň a smyslnost naplní Vaše tělo a celý proces Vám přinese harmonickou rovnováhu těla a ducha.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více