Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Jsme na nové adrese Lublaňská Praha 2, 120 00
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Nová adresa Lublaňská, Praha 2

Erotická masáž v Praze

Erotická masáž v Praze

Masáž pro muže v Praze Vzrušující masáž pro muže

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením. Vyberte si jednu z našich krásných masérek, která vás provede světem rozkoše od sprchy, až po finální masáž penisu / lingamu.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže. Proto se našim klientkám snažíme masáže přizpůsobit a plně respektovat jejich touhy a přání. Žena si vždy sama určí, kam má erotická masáž pro ženy směřovat a kde jsou její hranice.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Erotická masáž pro gaye

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás dostat do naprosté euforie. Pokud hledáte nejlepší gay masáž v Praze, jste na správném místě!

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Erotická masáž pro páry

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery. Nemějte strach, že párová masáž naruší společné soužití, naprosto respektujeme každé přání a požadavky klientů. Partnerská masáž dá intimnímu životu partnerů ten správný náboj.

Cena od: 3000 Kč
více

Přestaňte pouze snít a navštivte náš erotický masážní salon, kde jsou splněna všechna vaše dosud nevyslovená přání.

Tým coccinelle spojuje relaxaci a vzrušení zároveň, nabízíme širokou škálu služeb. Nechte se rozmazlovat něžnými doteky erotických masérek, nebo našeho maséra. Erotické masáže v soukromí luxusních pokojů budou zážitkem, na který nezapomenete a budete se k nám chtít vracet znovu a znovu.

Intimní masáže jsou nejen skvělým zážitkem, ale i léčebným procesem

Většina lidí neví, že naše tělo je plné erotogenních zón, které při správné stimulaci příznivě ovlivňují celkový intimní život. Například správně provedená masáž prostaty dokáže dlouhodobě přispívat k pevnější erekci, funguje také jako prevence proti rakovině. Ženám dokáže například tantrická masáž pro ženy ulevit od menstruačních bolestí, nebo uvolnit mysl při velkém psychickém vytížení.

Nejintenzivnější masáž penisu v Praze!

Většina mužů touží po happy ending masáži, neboli masáži se šťastným koncem. Naše vyškolené erotické masérky využívají při masáži penisu / lingamu přes 20 různých technik pohybů, které vás spolehlivě dovedou až ke šťastnému konci.

Naše výhody
advatage-1

O naše klienty se staráme!
Nabízíme v diskrétních
prostorách 5 hvězdičkové masáže
s certifikovanými masérkami

advatage-2

Jen u nás je
společná sprcha
samozřejmostí

advatage-3

Zažijte nadstandardní servis
v samotném centru Prahy
za bezkonkurenční ceny

advatage-4

Nejoblíbenější
nabídky všech dob
Masáže byznys lunch 40 min
jen za 1300 CZK!!!

Do našeho masážního salonu v Praze se lidé rádi vracejí, přidejte se ke stovkám spokojených klientů a partnerských párů.

Tým coccinelle neustále připravuje žhavé novinky, které vás k nám opakovaně přivedou.

Naším cílem je naprostá spokojenost a uvolnění klientů. Jako jeden z mála masážních salonů v Praze respektujeme přání a potřeby svých klientů.

Vítejte v našem světě potěšení. Pocítíte opravdové uvolnění a budete rozmazlen jednou z našich nádherných masérek a podvolíte se potěšení, o kterém jste mohl jen snít. Profesionální masérky Vám pomohou uvolnit tělo a smysly. Citlivé doteky prstů uvedou rozum do tajemného světa plného neobjevených záhad nového sebepoznání. Naše masérky Vám pomohou odhalit a splnit veškeré Vaše touhy. Lákavá něžnost a tělesné dotyky způsobí výbuch pocitů a emocí. Na konci masážního rituálu můžete čekat Lingam masáž, nebo Yoni masáž. Během masáže prožijete nezapomenutelné pocity, které zůstanu navždy v paměti.

Tento druh erotické masáže Praha je také léčebným prostředkem

Naše tělo obsahuje spoustu erotogenních oblastí. Fyzické ovlivnění těchto části těla není jenom o potěšení, ale má také užitečné vlastnosti. Erotická a tantrická masáž slouží k rozvíjení a zvýšení  sexuálního potenciálu, ke zjištění Vašich erotogenních oblasti a jejích správné ovlivnění. Masáž pozitivně ovlivňuje  sexuální život, obohacuje ho a pomáhá partnerovi/partnerce pocítit uvolnění a  rozvíjet jeho/její citlivost a zvýšit úroveň potěšení. Stlačení určitých zón a oblastí pomáhá mužům prodloužit erekci a ženám zbavit se menstruálních bolestí.

Sexuální kontakt je zakázán, ale erotická a tantrická masáž v Praze je opravdovým uměním, přinášejícím nekonečné potěšení. V našem masážním salonu Coccinelle je možnost k pronájmu prostoru.

Naše sexuální masérky nabízí: erotická masáž Praha, (Masáž pro muže, citlivá masáž pro ženy a masáž pro pár), tantrická masáž Praha, Nuru masáž Praha, masáž tělová Praha, mužská masáž Praha, masáž prostaty Praha, sportovní, relaxační.

Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!

Naše adresa:

Erotická a tantrická masáž v Praze «Coccinelle»
Adresa: Lublaňská, 120 00 Praha 2, Česká republika