Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Příčná 4, Praha 1
110 00 Nové Město

Erotické masáže Praha

Erotická masáž v Praze

Erotická masáž v Praze

Přestaňte pouze snít a navštivte náš erotický masážní salon, kde jsou splněna všechna vaše dosud nevyslovená přání.

Tým coccinelle spojuje relaxaci a vzrušení zároveň, nabízíme širokou škálu služeb. Nechte se rozmazlovat něžnými doteky erotických masérek, nebo našeho maséra. Erotické masáže v soukromí luxusních pokojů budou zážitkem, na který nezapomenete a budete se k nám chtít vracet znovu a znovu.

Intimní masáže jsou nejen skvělým zážitkem, ale i léčebným procesem

Většina lidí neví, že naše tělo je plné erotogenních zón, které při správné stimulaci příznivě ovlivňují celkový intimní život. Například správně provedená masáž prostaty dokáže dlouhodobě přispívat k pevnější erekci, funguje také jako prevence proti rakovině. Ženám dokáže například tantrická masáž pro ženy ulevit od menstruačních bolestí, nebo uvolnit mysl při velkém psychickém vytížení.

Nejintenzivnější masáž penisu v Praze!

Většina mužů touží po happy ending masáži, neboli masáži se šťastným koncem. Naše vyškolené erotické masérky využívají při masáži penisu / lingamu přes 20 různých technik pohybů, které vás spolehlivě dovedou až ke šťastnému konci.


Naše výhody
advatage-1

O naše klienty se staráme!
Nabízíme v diskrétních
prostorách 5 hvězdičkové masáže
s certifikovanými masérkami

advatage-2

Jen u nás je
společná sprcha
samozřejmostí

advatage-3

Zažijte nadstandardní servis
v samotném centru Prahy
za bezkonkurenční ceny

advatage-4

Nejoblíbenější
nabídky všech dob
Masáže byznys lunch 30 min
jen za 1200 CZK!!!

Do našeho masážního salonu v Praze se lidé rádi vracejí, přidejte se ke stovkám spokojených klientů a partnerských párů.

Tým coccinelle neustále připravuje žhavé novinky, které vás k nám opakovaně přivedou.

Naším cílem je naprostá spokojenost a uvolnění klientů. Jako jeden z mála masážních salonů v Praze respektujeme přání a potřeby svých klientů.

Vítejte v erotickém masážním salonu Coccinelle, kde Vás čeká únik z každodenního shonu a stresu do světa absolutního klidu, potěšení a dokonalého uvolnění. Nacházíme se přímo v srdci Prahy a nabízíme širokou škálu erotických masáží. Pocítíte opravdové uvolnění a budete rozmazleni našimi masérkami, které vás uvedou do tajemného světa plného neobjevených záhad nového sebepoznání.

Proč zvolit salon Coccinelle v Praha pro erotické masáže?

Nabízíme prvotřídní erotické služby v luxusním a diskrétním prostředí. Naše zkušené masérky jsou odborně školené v technikách erotické masáže a vytvářejí přátelskou a uklidňující atmosféru, kde se budete cítit vítáni a pohodlně. Naše profesionální masérky Vám pomohou uvolnit tělo a smysly a odhalit a splnit veškeré Vaše touhy.

Jak probíhá erotická masáž v salonu Coccinelle?

Každá erotická masáž v našem salonu je jedinečná a probíhá v naprosté soukromí. Naše masérky jsou tu, aby vám poskytly nezapomenutelný zážitek a aby vyhověly vašim potřebám a přáním. Během masáže prožijete nezapomenutelné pocity, které zůstanou navždy v paměti.

Co očekávat při první návštěvě?

Při vaší první návštěvě v našem salonu pro erotické masáže v Praze se můžete těšit na teplé uvítání a komplexní představení našich služeb. Naše masérky se postarají o vaše pohodlí a pomohou vám vybrat tu správnou masáž pro vás.

Jaké typy erotických masáží nabízíme?

Nabízíme širokou škálu erotických masáží, od klasických až po exotické, včetně léčebných metod jako je tantrická masáž. Ať už hledáte něco pro sebe, nebo chcete překvapit svého partnera, v našem salonu najdete tu správnou masáž.

Erotické masáže od klasiky po exotiku, od mystiky po romantiku

Naše erotické masáže Praha spojují starodávné techniky s moderními prvky pro dokonalé uvolnění těla a mysli. Naše masáže nejen že nabízejí potěšení, ale také prokazují užitečné vlastnosti jako zvýšení sexuálního potenciálu a uvolnění těla.

Privátní erotické masáže v Praze pro muže i ženy

Naše masérky jsou školené v poskytování erotických masáží pro muže i ženy. Takže ať už hledáte masáž pro sebe nebo chcete překvapit svého partnera, v našem salonu najdete to pravé. Pamatujte, že sexuální kontakt je zakázán, ale erotická a tantrická masáž v Praze je opravdovým uměním, přinášejícím nekonečné potěšení.

Vyberte si erotickou masáž podle svých preferencí. Máme širokou nabídku erotických masáží, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým preferencím našich klientů.

Naše sexuální masérky nabízí: erotická masáž Praha, (Masáž pro muže, citlivá masáž pro ženy a masáž pro pár), tantrická masáž Praha, Nuru masáž Praha, masáž tělová Praha, mužská masáž Praha, masáž prostaty Praha, sportovní, relaxační.

Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply cosy rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!

Naše adresa:

Erotická a tantrická masáž v Praze «Coccinelle»
Adresa: Příčná 4, Nové Město, Praha 1, 110 00

Tento web není nabídka sexuálních služeb. Server slouží jako inzerce jednotlivých masérek. Podmínkou inzerce je pronajmutí prostoru masážního salonu.