Nabízíme nejlepší masáž pro muže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Masáž pro muže v Praze

Masáž pro muže v Praze
Masáž pro muže v Praze Nabízíme nejlepší masáž pro muže v Praze. Oblíbíte si smyslnou atmosféru masážního centra a našich krásných masérek 🌟. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu ❤!
30 min1 000 kč (40 €) Rezervace
60 min1 500 kč (60 €) Rezervace
90 min2 400 kč (95 €) Rezervace

Získejte úplnou spokojenost pomoci masáže pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Masáž pro muže v Praze 

Jestli ještě váháte vyzkoušet tento druh masáže, níže poskytujeme úplný seznam bonusů, které tato masáž přinese.

  • Je to výborný způsob jak zesílit tělo a zdokonalit fyzickou kondici.
  • Masáž pro muže stabilizuje krevní tlak, tepovou frekvenci a dokonce zvyšuje množství endorfinů ve Vašem těle.
  • Masáž pro muže Vám přinese nezapomenutelné potěšení a  uspokojení při stimulaci erotogenní oblastí.

Masáž pro muže v Praze se erotickou spiritualitou může skutečně zdokonalit celkovou kondici. Oblíbíte si smyslnou atmosféru masážního centra a našich krásných masérek.

Nejdůležitější prvky masáže pro muže v Praze.

Sprcha je první částí masážního rituálu. Užijete si něžné ruce našich slečen, které používají k masáži vašeho těla hustou pěnu a připraví vás k následujícímu procesu. Vonné svíčky, olej, a relaxační hudba jsou nezbytné. Můžete se těšit na pocit očekávání opravdového potěšení. Je to výborný způsob, jak zapomenout na celodenní starosti a problémy a ponořit se do svého vědomí k získání maximálního potěšení.
Užijete si intensivní stimulace, něžné konečky prstů, hluboké dýchání a dotyky hladkými vlasy našich masérky. Finálním elementem je LIGNAM masáž, která Vás donutí pocítit úplnou euforii.
Také si můžete užít jiné služby, například masáž tělo na tělo, erotická masáž pro muže, masáže pro páry.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více