Nabízíme nejlepší masáž pro muže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž pro muže v Praze

Masáž pro muže v Praze
30 min 1 000 kč (40 €) Rezervace
60 min 1 500 kč (60 €) Rezervace
90 min 2 400 kč (95 €) Rezervace

Staňte se spokojenějším a zdravějším díky masáži pro muže v Praze

Po fyzické, nebo psychické zátěži je důležité správně odpočívat. Uvolnit svaly i mysl, pokud jste dosud nevyzkoušeli masáž pro muže, jako kdybyste nežili.

V čem vám naše relaxační masáž pomůže?

Relaxační masáž pro muže v našem erotickém masážním salonu salonu Coccinelle Vám pomůže například v regeneraci svalů po fyzické zátěži. Po těžkém pracovním dni jistě oceníte vzrušující fyzický kontakt s některou z našich krásných masérek.

Erotická masérka vám bude na základě vašeho přání stimulovat ty nejcitlivější erotogenní zóny. Zaručujeme vám tu nejpříjemnější masáž pro muže jakou jste zažili.

Nahá masérka nemusí být pouze tajným přáním

Erotická masérka může být na základě vašeho přání zcela nahá. Nahota dokáže vytvořit naprosto nezapomenutelnou atmosféru. Při masáži budete cítit doteky jejího horkého těla, pro opravdové milovníky těsného fyzického kontaktu nabízíme masáže tělo na tělo.

Masáže lingamu patří ke všem našim masážím

Pánské přirození je tou nejcitlivější erotogenní zónou proto ji rádi zařazujeme ke všem masážím erotického salonu Coccinelle. Pokud hledáte nejlepší masáž pro muže v Praze, náš salon je nejlepší volbou. Masáž lingamu je tím nejvíce vzrušujícím překvapením celé relaxační masáže.

Pro milovníky masáže penisu / lingamu nabízíme tuto službu samostatně v podobě masáže lingamu v Praze.

Lze si celou relaxační erotickou masáž vyzkoušet také s partnerkou. Erotické masáže pro páry jsou skvělým řešením stereotypu ve vztahu.

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!