Nabízíme nejlepší Klasická masáž pro ženy v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Klasická masáž pro ženy v Praze

Klasická masáž pro ženy v Praze
Klasická masáž pro ženy v Praze Díky klasické masáži pro ženy v Praze budete mít pocit působivého relaxačního efektu 💆. Nabízíme jednu z nejlepších klasických masáží pro ženy v Praze ❤. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu!
30 min1 000 kč (40 €) Rezervace
60 min1 500 kč (60 €) Rezervace
90 min2 400 kč (100 €) Rezervace

Proč vyzkoušet klasickou masáž pro ženy?

Pravděpodobně jste již slyšeli o léčebném účinku, který masáž poskytuje, a už jste to chtěli vyzkoušet, ale obrovský počet nabízených druhů masáží Vám plete hlavu. Vybrat si ten správný druh masáže pro ženy v Praze je opravdu těžké, zejména jestliže nemáte v tomto žádné zkušenosti. Nabízíme různé druhy masáží pro ženy v Praze, ale nováčkům doporučujeme vyzkoušet klasickou masáž. Pojďte se podívat proč.

Jaké výhody Vám poskytne klasická masáž?

Tradiční masáž se hodně doporučuje z toho důvodu, že jde o velmi příjemný způsob, jak zlepšit celkový zdravotní stav a zesílit ducha. Tady jsou podstatné účinky masáže.

  •  
  • Relaxační efekt. Můžete vyzkoušet naší klasickou masáž pro ženy v Praze a pocítit působivý efekt už po první proceduře. Vaše svaly si pořádně odpočinou, Vaše tělo a myšlenky se zbaví stresu či napětí.
  • Celkové zdravotní zlepšení. Provádíme klasickou masáž pro ženy v Praze, která zlepšuje Vaše zdraví. Zlepšuje  krevní oběh, stejně jako lymfatický systém. Kromě toho je to opravdu účinný způsob regenerace po intenzivním fyzickém tréninku.
  • Zlepšení spánku. Každý kdo chce být zdravý a vést aktivní životní styl potřebuje pořádný spánek. Klasická masáž ovlivňuje vaše tělo, myšlenky a vede k rychlejší relaxaci, čímž způsobí hluboký a klidný spánek.

Technika klasické masáže

Nabízíme klasickou masáž pro ženy v Praze, která zbavuje bolesti a uvolní celé tělo. Každý masér používá vlastní specifickou kombinaci pohybů, ale základními technikami jsou tlak, rolování, tření a plácání. Podle Vašich přání a problematických zón, masér bude používat pouze ty pohyby, které Vám přinesou opravdové potěšení a dokážou zmírnit bolesti jiných symptomů. Také můžete vyzkoušet jiné služby, které nabízíme naším klientům, například tantrická, nebo citlivá masáž pro ženy, výjezdová služba s masáží, erotická masáž s elementy BDSM.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více