Nabízíme nejlepší Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

Příčná 4, Praha 1
110 00 Nové Město

Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

Erotická masáž s elementy BDSM v Praze
60 min 2 500 kč (100 €) Rezervace

Každý musí vědět o erotické masáži s elementy BDSM v Praze

Kdo nesnil o magické a citlivé zkušenosti v erotické atmosféře? Vysvoboďte fantazie, skryté touhy a přeneste je do svého života. Nechte všechny Vaše stereotypy vně našeho salonu protože, zde můžete relaxovat a splnit si Vaše tajemné touhy bez jakýchkoliv rozpaků.

Co znamená erotická BDSM masáž?

Citlivá relaxační a tantrická masáž doplněná stimulujícií hrou BDSM masáži je kombinací, která garantuje unikátní erotické vzrušení. Erotická BDSM masáž probíhá na základě předem dohodnutého scénáře. Vy a jedna z našich dívek určíte role, které budete mít během masáže a na základě Vašeho přání stanovíte pravidla, například limity, bonusy a potrestání. Podstatou BDSM masáže je absolutní svěření se partnerovi, jak psychicky tak i fyzicky. Pro dosažení harmonické BDSM masáže se Vaše role mohou střídat. Někomu se chce hrát role autoritativního vůdce s něžnou a zranitelnou dívkou. Někdo chce být poslušným a pokorným sluhou s dominantní ženou. Tady je neomezený počet scénářů, stejně jako výběr našich slečen. Jsme schopni umožnit jakékoliv sny a zapojit se do Vaší hry. Zapomenete, že se nacházíte v salonu a posunete se do hravého světa, kde  hrajete hlavní roly. Celý proces masáže s elementy BDSM je velmi yajímavý, atmosféra se zkládá z tlumeného světla, rozkošných aromatických vůní a okouzlující hudby. Pouze Vy a slečna ve Vámi zvolené situaci a ve světě, který jste sám pro sebe vytvořil.

Několik faktů o erotické masáže s elementy BDSM v Praze

  • Příprava. Za prvé získáte řádnou masáž celého těla, které je základem celého procesu. Cílem je uvolnit tělo a připravit myšlenky k tomu, že získáte větší sebevědomí a zbavíte se případných bariér.
  • Profesionální masérky. Naše dívky jsou velice zkušené,dokáží Vás citlivě přivést do BDSM světa. Nebojte se nových možností a otevřete pro sebe nové potěšení přinášející BDSM masáži.
  • Unikátní zkušenost. Tady nejde o nějaké jednosměrné ponížení, ale o harmonickou hru mezi partnery, která učí jak přijímat tak i vracet. Všechno je na domluvě.

Navštivte náš salon a dovolte si užívat absolutně nové a intensivní pocity z erotické masáže s elementy BDSM v Praze. Je to výbornou zkušeností pro smělé muže s otevřeným duchem.

Naše masérky
  • Sára
    Sara

    výška: 167 cm, váha: 47 kg, poprsí: 2

    Rezervace
types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1200 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 4100 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!