Nabízíme nejlepší Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

7 dní v týdnu non-stop

Home » Masáže » Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

Každý musí vědět o erotické masáži s elementy BDSM v Praze

Erotická masáž s elementy BDSM v PrazeKdo nesnil o magické a citlivé zkušenosti v erotické atmosféře? Vysvoboďte fantazie, skryté touhy a přeneste je do svého života. Nechte všechny Vaše stereotypy vně našeho salonu protože, zde můžete relaxovat a splnit si Vaše tajemné touhy bez jakýchkoliv rozpaků.

Co znamená erotická BDSM masáž?

Citlivá relaxační a tantrická masáž doplněná stimulujícií hrou BDSM masáži je kombinací, která garantuje unikátní erotické vzrušení. Erotická BDSM masáž probíhá na základě předem dohodnutého scénáře. Vy a jedna z našich dívek určíte role, které budete mít během masáže a na základě Vašeho přání stanovíte pravidla, například limity, bonusy a potrestání. Podstatou BDSM masáže je absolutní svěření se partnerovi, jak psychicky tak i fyzicky. Pro dosažení harmonické BDSM masáže se Vaše role mohou střídat. Někomu se chce hrát role autoritativního vůdce s něžnou a zranitelnou dívkou. Někdo chce být poslušným a pokorným sluhou s dominantní ženou. Tady je neomezený počet scénářů, stejně jako výběr našich slečen. Jsme schopni umožnit jakékoliv sny a zapojit se do Vaší hry. Zapomenete, že se nacházíte v salonu a posunete se do hravého světa, kde  hrajete hlavní roly. Celý proces masáže s elementy BDSM je velmi intenzivní a intimní, atmosféra se zkládá z tlumeného světla, rozkošných aromatických vůní a okouzlující hudby. Pouze Vy a slečna ve Vámi zvolené situaci a ve světě, který jste sám pro sebe vytvořil.

Několik faktů o erotické masáže s elementy BDSM v Praze

  • Příprava. Za prvé získáte řádnou masáž celého těla, které je základem celého procesu. Cílem je uvolnit tělo a připravit myšlenky k tomu, že získáte větší sebevědomí a zbavíte se případných bariér.
  • Profesionální masérky. Naše dívky jsou velice zkušené,dokáží Vás citlivě přivést do BDSM světa. Nebojte se nových možností a otevřete pro sebe nové potěšení přinášející BDSM masáži.
  • Unikátní zkušenost. Tady nejde o nějaké jednosměrné ponížení, ale o harmonickou hru mezi partnery, která učí jak přijímat tak i vracet. Všechno je na domluvě.

Navštivte náš salon a dovolte si užívat absolutně nové a intensivní pocity z erotické masáže s elementy BDSM v Praze. Je to výbornou zkušeností pro smělé muže s otevřeným duchem.

Můžete volat +420 773 608 898
nebo provést online rezervaci

 

Zadejte kód z obrázku

Naše masérky