Nabízíme nejlepší Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Erotická masáž s elementy BDSM v Praze

Erotická masáž s elementy BDSM v Praze
Erotická masáž s elementy BDSM v Praze Erotická masáž s BDSM probíhá podle dohodnutého scénáře. Nabízíme nejlepší erotickou masáž s prvky BDSM v Praze 👯. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu 😉!
60 min2 500 kč (100 €) Rezervace

Každý musí vědět o erotické masáži s elementy BDSM v Praze

Kdo nesnil o magické a citlivé zkušenosti v erotické atmosféře? Vysvoboďte fantazie, skryté touhy a přeneste je do svého života. Nechte všechny Vaše stereotypy vně našeho salonu protože, zde můžete relaxovat a splnit si Vaše tajemné touhy bez jakýchkoliv rozpaků.

Co znamená erotická BDSM masáž?

Citlivá relaxační a tantrická masáž doplněná stimulujícií hrou BDSM masáži je kombinací, která garantuje unikátní erotické vzrušení. Erotická BDSM masáž probíhá na základě předem dohodnutého scénáře. Vy a jedna z našich dívek určíte role, které budete mít během masáže a na základě Vašeho přání stanovíte pravidla, například limity, bonusy a potrestání. Podstatou BDSM masáže je absolutní svěření se partnerovi, jak psychicky tak i fyzicky. Pro dosažení harmonické BDSM masáže se Vaše role mohou střídat. Někomu se chce hrát role autoritativního vůdce s něžnou a zranitelnou dívkou. Někdo chce být poslušným a pokorným sluhou s dominantní ženou. Tady je neomezený počet scénářů, stejně jako výběr našich slečen. Jsme schopni umožnit jakékoliv sny a zapojit se do Vaší hry. Zapomenete, že se nacházíte v salonu a posunete se do hravého světa, kde  hrajete hlavní roly. Celý proces masáže s elementy BDSM je velmi yajímavý, atmosféra se zkládá z tlumeného světla, rozkošných aromatických vůní a okouzlující hudby. Pouze Vy a slečna ve Vámi zvolené situaci a ve světě, který jste sám pro sebe vytvořil.

Několik faktů o erotické masáže s elementy BDSM v Praze

  • Příprava. Za prvé získáte řádnou masáž celého těla, které je základem celého procesu. Cílem je uvolnit tělo a připravit myšlenky k tomu, že získáte větší sebevědomí a zbavíte se případných bariér.
  • Profesionální masérky. Naše dívky jsou velice zkušené,dokáží Vás citlivě přivést do BDSM světa. Nebojte se nových možností a otevřete pro sebe nové potěšení přinášející BDSM masáži.
  • Unikátní zkušenost. Tady nejde o nějaké jednosměrné ponížení, ale o harmonickou hru mezi partnery, která učí jak přijímat tak i vracet. Všechno je na domluvě.

Navštivte náš salon a dovolte si užívat absolutně nové a intensivní pocity z erotické masáže s elementy BDSM v Praze. Je to výbornou zkušeností pro smělé muže s otevřeným duchem.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více