Nabízíme nejlepší Masáž prostaty v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Masáž prostaty v Praze

Masáž prostaty v Praze
Masáž prostaty v Praze Masáž prostaty pro muže v našem salonu zajišťují pouze kvalifikovaní maséži, kteří velmi dobře znají fyziologii mužů. Nabízíme Vám jednu z nejlepších prostatických masáží v Praze 🍒. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu ❤!
500 kč (20 €) Rezervace

Proč by muž měl zvolit masáž prostaty v Praze?

Správně provedená masáž prostaty je pro muže jednou z nejefektivnějších a užitečných masáží. My si uvědomujeme, že to je velmi citlivá oblast mužského těla a naše masérky budou dodržovat všechny Vaše požadavky během masáže prostaty v Praze. Ony pomohou vzbudit tajné přání Vašeho těla.

 

Bonusy masáže prostaty pro muže

Masáž prostaty pro muže v našem salonu se provádí pouze kvalifikovanými masérkami, které dobře znají mužskou fyziologii. Kromě spiritualního potěšení masáž prostaty přináší také užitečný účinek pro zdraví. Doktoři doporučují tento druh masáže v případě chronické prostatitidy, problémů s erekcí nebo jako prevence proti rakovině prostaty. Můžete to vyzkoušet jako samostatnou masáž anebo ji doplnit jinými druhy masáže. Doporučujeme kombinovat například s masáží Lingam a masáží prostaty. Tato kombinace Vám garantuje nejdivočejší pocit, který jste v životě ještě nezažili!

Nebojte se a vyzkoušejte něco nového a odhalte možnosti, které Vaše tělo nabízí. Naše slečny Vás budou citlivě vést po této nové cestě a pomohou Vám získat úplnou uspokojenost.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více