Nabízíme nejlepší Masáž prostaty v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Masáž prostaty v Praze

Masáž prostaty v Praze
Masáž prostaty v Praze Masáž prostaty pro muže v našem salonu zajišťují pouze kvalifikovaní maséži, kteří velmi dobře znají fyziologii mužů. Nabízíme Vám jednu z nejlepších prostatických masáží v Praze 🍒. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu ❤!
500 kč (20 €) Rezervace

Proč by muž měl zvolit masáž prostaty v Praze?

Správně provedená masáž prostaty je pro muže jednou z nejefektivnějších a užitečných masáží. My si uvědomujeme, že to je velmi citlivá oblast mužského těla a naše masérky budou dodržovat všechny Vaše požadavky během masáže prostaty v Praze. Ony pomohou vzbudit tajné přání Vašeho těla.

Zvláštnosti masáže prostaty pro muže

Prostata je mužskou „sexuální žlázou“, také definovaná jako mužský bod G. To je nenahraditelný asistent při sexuální stimulaci. Pokud se používá správně, stimulace Vám přinese orgasmus v úplně novém rozměru. Prostata se nachází mezi penisem a konečníkem, proto se masáž muže provádět dvěma směry, vnější stimulace hráze a vnitřně uvnitř anusu(konečníku). Intenzivní stimulace prostaty může způsobit orgasmus dokonce bez dotyku penisu. Naši klienti, kteří prožili orgasmus díky masáži prostaty v Praze, ani nemůžou slovy popsat tento zážitek. Jde o úplně nový druh potěšení a jenom odvážní a sebevědomí muži se nebojí toto vyzkoušet.

Bonusy masáže prostaty pro muže

Masáž prostaty pro muže v našem salonu se provádí pouze kvalifikovanými masérkami, které dobře znají mužskou fyziologii. Kromě sexuálního potěšení masáž prostaty přináší také užitečný účinek pro zdraví. Doktoři doporučují tento druh masáže v případě chronické prostatitidy, problémů s erekcí nebo jako prevence proti rakovině prostaty. Můžete to vyzkoušet jako samostatnou masáž anebo ji doplnit jinými druhy masáže. Doporučujeme kombinovat například s masáží penisu a masáží prostaty. Tato kombinace Vám garantuje nejdivočejší orgasmus, který jste v životě ještě nezažili!

Nebojte se a vyzkoušejte něco nového a odhalte možnosti, které Vaše tělo nabízí. Naše slečny Vás budou citlivě vést po této nové cestě a pomohou Vám získat úplnou uspokojenost.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání sexuálního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro homosexuály v Praze Relaxační masáž pro homosexuály v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro homosexuály v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro homosexuály, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více