Nabízíme nejlepší Masáž prostaty v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Nejlepší masáž prostaty v Praze

Nejlepší masáž prostaty v Praze
30 min 500 kč (20 €) Rezervace

Přesně víme jak masírovat prostatu

Naše speciálně vyškolené erotické masérky přesně ví jak správně masírovat prostatu. Před samotnou masáží proběhne úvodní rozhovor mezi vámi a masérkou. Přesně vám sdělí, jak bude masáž prostaty probíhat a zeptá se na vaše požadavky a přání.

Benefity, které přináší masáž prostaty

Masáž prostaty rozhodně není masáží pro gaye, masáž provádí většinou žena a v kombinaci s erotickou masáží lingamu dosáhnete toho nejsilnějšího orgasmu, kterého lze dosáhnout.

Erotická masáž prostaty má také spousty zdravotních benefitů, funguje jako skvělá prevence rakoviny prostaty, nebo chronické prostatitidy.

Proč by si měl každý muž vyzkoušet masáž prostaty?

  1. Jedná se o velmi vzrušující zážitek
  2. Masáž prostaty je prevencí proti různým onemocněním
  3. Zlepšíte si erekci
Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!