Nabízíme nejlepší Masáž prostaty v Praze

7 dní v týdnu non-stop

Home » Masáže » Masáž prostaty v Praze

Masáž prostaty v Praze

Proč by muž měl zvolit masáž prostaty v Praze?

Masáž prostaty v PrazeSprávně provedená masáž prostaty je pro muže jednou z nejefektivnějších a užitečných masáží. My si uvědomujeme, že to je velmi citlivá oblast mužského těla a naše masérky budou dodržovat všechny Vaše požadavky během masáže prostaty v Praze. Ony pomohou vzbudit tajné přání Vašeho těla.

Zvláštnosti masáže prostaty pro muže

Prostata je mužskou „sexuální žlázou“, také definovaná jako mužský bod G. To je nenahraditelný asistent při sexuální stimulaci. Pokud se používá správně, stimulace Vám přinese orgasmus v úplně novém rozměru. Prostata se nachází mezi penisem a konečníkem, proto se masáž muže provádět dvěma směry, vnější stimulace hráze a vnitřně uvnitř anusu(konečníku). Intenzivní stimulace prostaty může způsobit orgasmus dokonce bez dotyku penisu. Naši klienti, kteří prožili orgasmus díky masáži prostaty v Praze, ani nemůžou slovy popsat tento zážitek. Jde o úplně nový druh potěšení a jenom odvážní a sebevědomí muži se nebojí toto vyzkoušet.

Bonusy masáže prostaty pro muže

Masáž prostaty pro muže v našem salonu se provádí pouze kvalifikovanými masérkami, které dobře znají mužskou fyziologii. Kromě sexuálního potěšení masáž prostaty přináší také užitečný účinek pro zdraví. Doktoři doporučují tento druh masáže v případě chronické prostatitidy, problémů s erekcí nebo jako prevence proti rakovině prostaty. Můžete to vyzkoušet jako samostatnou masáž anebo ji doplnit jinými druhy masáže. Doporučujeme kombinovat například s masáží penisu a masáží prostaty. Tato kombinace Vám garantuje nejdivočejší orgasmus, který jste v životě ještě nezažili!

Nebojte se a vyzkoušejte něco nového a odhalte možnosti, které Vaše tělo nabízí. Naše slečny Vás budou citlivě vést po této nové cestě a pomohou Vám získat úplnou uspokojenost.

Můžete volat +420 773 608 898
nebo provést online rezervaci

 

Zadejte kód z obrázku

Naše masérky