Nabízíme nejlepší Masáž Lingamu v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Masáž Lingamu v Praze

Masáž Lingamu v Praze
Masáž Lingamu v Praze We offer one of the finest lingam massage in Prague 🍌. Out beatiful masseuses will perform unforgetable penis massage for you ❤. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu!
30 min1 200 kč (60 €) Rezervace
60 min2 400 kč (100 €) Rezervace

Relaxační masáž Lingamu v Praze

Potřebujete nějakou smyslnou relaxaci a zbavit se každodenních problémů? Chcete se uvolnit bez jakéhokoliv úsilí a nechat se rozmazlit díky šikovným rukám naši masérky? Chcete si užit nezapomenutelné a božské pocity? Přijďte a vyzkoušejte masáž lingamu v Praze a my Vás zavedeme do jiného světa, plného harmonie a potěšení, díky nepopsatelnému orgasmu celého těla. Technika masáže v Praze je hlavně pro ty muže, kteří můžou opravdu ocenit aktivní přístup dívky a nevadí jim laskání.

Jaká je technika masáže?

Masáž lingamu má dlouholeté tradice a pochází z východního umění – kamasutry. Masáž je zaměřená na mužské erotogení zóny. Masáž vede k úplnému uvolnění muže. Růst energií se soustředí na jednotlivých bodech Vašeho těla. Masáž lingamu v Praze  je to větší zážitek, během kterého budete ztrácet vědomí. Každý okamžik je zdrojem potěšení a na konci budete naplněni novou a čistou energií.

Důvody k výběru odborníka na masáž Lingam v Praze?

Správná masáž je uměním, kterou dokáže provést pouze několik žen. Málokdo ví, že každý muž má různou citlivost orgánu a podobná masáž vyžaduje měkký, jemný a profesionální přístup. Někdo preferuje masáž zaměřenou na dolní část, někdo chce masáž nahorní části. Každý muž preferuje stimulace různých erotogenních zón a použití rozličných technik. Během masáže lingamu v Praze naše masérky používají systém pohybů, základem kterého je 25 tantrických pohybů.

Masáž v Praze je velmi intimním a citlivým procesem. Jejím cílem ja objevení nových typů potěšení během masáže. Muž se musí naučit relaxovat a užívat si, svěřit ženě hlavní roly. My si pečlivě vybíráme a školíme naše slečny. Ony Vás očarují svým smyslným vzhledem a intelektem. Veškeré popsané aspekty se perfektně kombinují s magickou atmosférou našeho salonu, který je naplněn sofistickou erotičností, a podobné prostředí Vám umožní objevení nezapomenutelných zážitků.

Přijďte a vyzkoušejte potěšení z našich rukou.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více