Nabízíme nejlepší Masáž Lingamu v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž Lingamu v Praze

Masáž Lingamu v Praze
30 min 1 200 kč (50 €) Rezervace
60 min 2 400 kč (100 €) Rezervace

Relaxační masáž Lingamu v Praze

Potřebujete nějakou smyslnou relaxaci a zbavit se každodenních problémů? Chcete se uvolnit bez jakéhokoliv úsilí a nechat se rozmazlovat díky šikovným rukám našich masérek? Chcete si užít nezapomenutelné a božské pocity? Přijďte a vyzkoušejte masáž lingamu v Praze a my Vás zavedeme do jiného světa, plného harmonie a potěšení. Prožijete orgasmus celého těla. Technika masáž lingamu je primárně pro muže, kteří chtějí vyzkoušet nové techniky masáže.

Jaká je technika masáže lingamu / penisu?

Masáž lingamu má dlouholeté tradice a pochází z východního umění – kamasutry. Masáž je zaměřená na mužské erotogenní zóny. Masáž vede k úplnému uvolnění muže. Růst energií se soustředí na jednotlivých bodech Vašeho těla. Masáž lingamu v Praze je to větší zážitek, během kterého budete ztrácet vědomí. Každý okamžik je zdrojem potěšení a na konci budete naplněni novou a čistou energií.

Důvody k vyzkoušení masáže lingamu?

Správná masáž penisu je uměním, které umí provést pouze málo žen. Málokdo ví, že každý muž má různou citlivost penisu a každá masáž vyžaduje jiný přístup. Někdo preferuje masáž zaměřenou na spodní část penisu, někdo chce masáž vrchní části.

Každý muž preferuje stimulaci jiných erotogenních zón rozličnými technikami. Během masáže lingamu naše masérky používají různé druhy masáží, základem kterých je 25 tantrických pohybů.

Masáž penisu je velmi intimním a citlivým procesem, jehož cílem je objevení nových typů potěšení během masáže.

Muž se musí naučit relaxovat a užívat si, svěřit ženě hlavní roli. My si pečlivě vybíráme a školíme naše slečny.

Vyzkoušejte také masáž s prvky BDSM, nebo masáž prostaty

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!