Nabízíme nejlepší pussycat masáž v Praze

Příčná 4, Praha 1
110 00 Nové Město

Pussycat Masáž v Praze

Pussycat Masáž v Praze
30 min (doplňkové služby) +1000 kč Rezervace

Pussycat masáž je unikátní služba od Coccinelle, navržená výhradně pro muže. Jedná se o cestu sebepoznání a relaxace, zaměřenou jak na fyzickou, tak emoční harmonii a potěšení.

Co mohu očekávat od sezení Pussycat masáže?

Můžete očekávat klidné prostředí, kde je váš komfort a spokojenost naší nejvyšší prioritou. Naše zkušené masérky vás provedou klidným potěšením, při kterém využívají kombinaci tradičních a moderních masážních technik.

K posílení terapeutických účinků masáže se používají esenciální oleje a produkty přizpůsobené vašemu typu pleti. Pussycat masáž je holistický přístup, který vyživuje vaše tělo, uklidňuje vaši mysl a probouzí váš duch, čímž poskytuje hluboký stav relaxace a harmonie.

Je něco, co bych měla udělat k přípravě na mou Pussycat masáž?

Není vyžadována žádná specifická příprava. Doporučujeme přijít trochu dříve na vaše sezení, abyste se mohla uvolnit a aklimatizovat na klidné prostředí v Coccinelle. Je také prospěšné komunikovat jakékoliv specifické potřeby nebo preference vaší masérce.

Jak si mohu rezervovat Pussycat masáž?

Vaši Pussycat masáž si můžete snadno rezervovat prostřednictvím našeho uživatelsky přívětivého a zabezpečeného systému online rezervací. Můžete si rezervovat online, nebo nás můžete kontaktovat telefonicky.

Co je Pussycat masáž?

Pussycat masáž je jedinečná služba od Coccinelle, která je výhradně určena pro muže. Jedná se o cestu k sebepoznání a relaxaci, zaměřenou na fyzickou i emoční harmonii a potěšení.

Jak dlouho trvá jedno sezení Pussycat masáže?

Délka sezení Pussycat masáže se může lišit, ale obvykle trvá kolem 60 minut. To však záleží na konkrétních potřebách a preferencích klienta.

Kdo budou moje masérky?

Náš tým masérek je tvořen vysoce kvalifikovanými a zkušenými profesionálkami, které mají hluboké porozumění pro potřeby žen a jsou schopné poskytnout personalizovanou péči a pozornost, kterou si zasloužíte.

Naše adresa:
Příčná 4, Nové Město, Praha 1, Česká republika
Podívejte se na Google Maps

Naše masérky
Sára
Sara

výška: 167 cm, váha: 47 kg, poprsí: 2

Rezervace
Nala BDSM
Nala BDSM

výška: 173 cm, váha: 50 kg, poprsí: 2

Rezervace
types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1200 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 1200 Kč
více
Nejlepší masáž prostaty v Praze Nejlepší masáž prostaty v Praze

Správně provedená masáž prostaty je pro muže jednou z nejefektivnějších a užitečných masáží…

Cena od: +500 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 4200 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!