Nabízíme nejlepší Masáž pro manželský pár v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž pro manželský pár v Praze

Masáž pro manželský pár v Praze
60 min 3 000 kč (120 €) Rezervace

Změňte něco ve vašem intimním životě s masáži pro manželský pár

Každý ví, že každodenní starosti mohou narušit i ty nejpevnější vztahy. Páry, které jsou již dlouho spolu, se musí neustále snažit přinášet do vztahu stále nové zážitky a mít radost z každodenního života.

Nabízíme k vyzkoušení masáž pro manželský pár v Praze, která patří mezi ty nejvíce vzrušující zážitky, které jsou v našem salonu Coccinelle k mání.

Jak masáž pro manželský pár může obohatit váš vztah?

Tento druh erotické relaxační masáže pro páry vám znovu přinese pocity svobody v manželství. Pocítíte klid a harmonii stejně jako nepředstavitelné vzrušení. Krom toho máte možnost sledovat Vašeho partnera jak se oddává slasti a odhalíte tak jeho skryté touhy.

Pokud tedy hledáte nějaký vhodný dárek pro  partnera k následujícímu výročí, vyberte si tuto erotickou masáž pro manželský pár a my vám zaručíme, že váš partner nikdy na tento erotický zážitek nezapomene.

Také si můžete vybrat některou následujících masáží: masáž tělo na tělo, masáž pro pár, tantrická nebo citlivá masáž pro ženy, a erotická masáž pro muže.

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

  • Allen
    Allen

    výška: 190 cm, váha: 70 kg, poprsí:

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!