Nabízíme nejlepší Masáž pro manželský pár v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Masáž pro manželský pár v Praze

Masáž pro manželský pár v Praze
Masáž pro manželský pár v Praze Nabízíme nejlepší masáž pro manželský pár v Praze. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu!
60 min3 000 kč (120 €) Rezervace

Změňte něco ve vašem intimním životě s masáži pro manželský pár

Každý ví, že každodenní starosti mohou poškodit i ty nejromantičtější vztahy. Páry, které jsou již dlouho spolu, se musí tvrdě snažit přidat nějakou kreativitu svému vztahu a mít radost z jejího každodenního života. Nabízíme k vyzkoušení masáž pro manželský pár v Praze, která je hodně exotickým a zároveň příjemným způsobem získat spolu s partnerem nové pocity.

Jak masáž pro manželský pár může zlepšit Váš vztah?

Tento druh relaxační masáže Vám dovolí pocítit klid a spokojenost stejně jako vzrušení a uspokojenost. Kromě toho máte možnost si užívat emoce Vašeho partnera. Když se pokusíte spatřit oči svého partnera a uvidíte, jak je vzrušen a uvolněn, Vám se také zlepší nálada a získáte dokonce větší potěšení. Takže pokud hledáte nějaký dárek pro  partnera k následujícímu výročí, vyberte si tuto masáž a darujete nezapomenutelné zážitky svému milovanému partnerovi. Také si můžete vybrat jeden z následujících druhů masáží: masáž tělo na tělo, masáž pro pár, tantrická nebo citlivá masáž pro ženy, a erotická masáž pro muže.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více