Nabízíme nejlepší Lesbická show v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Lesbická show v Praze

Lesbická show v Praze
Lesbická show v Praze Lesbická show v Praze je pro každého člověka nejzajímavější a podnětnější. Nabízíme jednu z nejlepších lesbických výstav v Praze 👯. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu ❤!
za dívku 500 kč (20 €) Rezervace

Vyzkoušejte nejlepší lesbickou show v Praze

Přemýšlíte někdy nad tím, jaké by bylo trávit intimní erotické chvíle ve společnosti dvou, nebo více žen? S masážním salonem Coccinelle to nemusí být pouhým snem. Jsme salonem splněných přání, ať se rozhodnete pro erotickou masáž s dvěma masérkami, nebo se budete pouze vzájemně dotýkat necháme již na vás.

Co vám erotické masérky při lesbické show předvedou?

Naše speciálně vyškolené erotické masérky se budou vzájemně hladit a laskat po těle. Přitom na vás budou vrhat svůdné pohledy a vy se budete moci kdykoliv zúčastnit. Jsme si jistí, že vás tato představa již dávno nadchla a budete si chtít tento exkluzivní zážitek sami vyzkoušet.

Naše masérky
 • Julia
  Julia

  výška: 170 cm, váha: 63 kg, poprsí: 2

 • Mia
  Mia

  výška: 167 cm, váha: 59 kg, poprsí: 2

 • Sára
  Sara

  výška: 170 cm, váha: 52 kg, poprsí: 2

 • Margo
  Margo

  výška: 167 cm, váha: 55 kg, poprsí: 3

 • Violetta
  Violetta

  výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

 • Hannah
  Hannah

  výška: 176 cm, váha: 60 kg, poprsí: 3

Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!