Nabízíme nejlepší FOOTJOB masáž v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž nohama v Praze

Masáž nohama v Praze
500 kč (20 €) Rezervace

Vzrušující masáž nohama pro muže v Praze.

Aktivní životní styl, podnikání, nebo práce vždy zabírají podstatnou část Vašeho času. Ale rozhodně je důležité najít čas i na relaxaci a dovolit si pocítit potěšení a vzrušení. Teď nemáme na mysli dovolenu či pár piv v hospodě. Máme na mysli opravdové potěšení a uspokojení. Nemusíte se snažit realizovat Vaše tajemné fantazie. Prostě navštivte naše masážní centrum a získejte službu, která zachvátí Vaše tělo a rozum.

Jestli hledáte nové zkušenosti a chcete si užit nestandardní masáž, FootJob se může stát tou správnou volbou. Tento druh masáže se provádí pomocí speciální techniky jen pro muže. Zkušená a jemná masérka může poskytnout muži nezapomenutelné potěšení a uspokojenost pouze nohama, nárty a podrážkami. Pojďte se podívat proč FootJob masáž v Praze je užitečná pro opravdové gentlemany.

Co získáte s masáži nohou v Praze?

Nenabízíme tradiční masáž rukama. Navrhujeme Vám vyzkoušet jemnou a dech beroucí masáž, kde jedna či dvě masérky udělají všechno pro získání úplné uspokojenosti s pomocí jejich měkkých nohou. FootJob masáž v Praze trvá maximálně 10 minut, ale to úplně stačí.

Žena, která provádí FootJob pro muže, musí mít mimořádné dovednosti a zkušenosti. Pouze v takovém případe může provést tento typ stimulace a poskytnout muži nezapomenutelné pocity. Pravděpodobně jste to ještě nikdy nezkoušel. Ale tento typ stimulace mužských etorogenných zón je zcela populární a spousta mužů již mají podobné zkušenosti.

Teď je ten nejlepší čas udělat si dárek a užit si stimulační FootJob masáž v Praze. Našim klientům také nabízíme jeden bonus navíc. Můžete laskat masérku během FootJob masáži. Ale nezapomeňte, že veškeré sexuální služby jako polibky a doteky rukama jsou zakázány.

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!