Nabízíme nejlepší FOOTJOB masáž v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

masáž nohama v Praze

masáž nohama v Praze
masáž nohama v Praze Masáž FootJob v Praze je příznivá pro muže - nabízíme jednu z nejlepších masáží nohou v Praze 🍓. Objednejte si on-line, telefonujte nebo přijďte do našeho salonu 👯!
500 kč (20 €) Rezervace

Vzrušující masáž nohama pro muže v Praze.

Aktivní životní styl, podnikání, nebo práce vždy zabírají podstatnou část Vašeho času. Ale rozhodně je důležité najít čas i na relaxaci a dovolit si pocítit potěšení a vzrušení. Teď nemáme na mysli dovolenu či pár piv v hospodě. Máme na mysli opravdové potěšení a uspokojení. Nemusíte se snažit realizovat Vaše tajemné fantazie. Prostě navštivte naše masážní centrum a získejte službu, která zachvátí Vaše tělo a rozum.

Jestli hledáte nové zkušenosti a chcete si užit nestandardní masáž, FootJob se může stát tou správnou volbou. Tento druh masáže se provádí pomocí speciální techniky jen pro muže. Zkušená a jemná masérka může poskytnout muži nezapomenutelné potěšení a uspokojenost pouze nohama, nárty a podrážkami. Pojďte se podívat proč FootJob masáž v Praze je užitečná pro opravdové gentlemany.

Co získáte s masáži nohou v Praze?

Nenabízíme tradiční masáž rukama. Navrhujeme Vám vyzkoušet jemnou a dech beroucí masáž, kde jedna či dvě masérky udělají všechno pro získání úplné uspokojenosti s pomocí jejich měkkých nohou. FootJob masáž v Praze trvá maximálně 10 minut, ale to úplně stačí.

Žena, která provádí FootJob pro muže, musí mít mimořádné dovednosti a zkušenosti. Pouze v takovém případe může provést tento typ stimulace a poskytnout muži nezapomenutelné pocity. Pravděpodobně jste to ještě nikdy nezkoušel. Ale tento typ stimulace mužských etorogenných zón je zcela populární a spousta mužů již mají podobné zkušenosti.

Teď je ten nejlepší čas udělat si dárek a užit si stimulační FootJob masáž v Praze. Našim klientům také nabízíme jeden bonus navíc. Můžete laskat masérku během FootJob masáži. Ale nezapomeňte, že veškeré sexuální služby jako polibky a doteky rukama jsou zakázány.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více