Nabízíme nejlepší escort servis s erotickým nebo tantic masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Výjezdová služba s masáži v Praze

Výjezdová služba s masáži v Praze
60 min 2 500 kč (100 €) + taxi Rezervace

Bonusy, které poskytuje výjezdová služba s masáži.

Náš aktivní život vyžaduje občas mimořádné úsilí a často se stává, že se velmi těžko najde čas na odpočinek a relaxace. Tradiční, nebo jakákoliv jiná masáž může být velmi užitečná pro každého člověka. Ale někdo považuje za vhodné řešení, že nemusí marnit svůj čas návštěvou masážního centra. Proto vám nabízíme výjezdovou službu s masáži v Praze. Je to vynikající možnost, jak zlepšit zdraví, zbavit se stresu a získat potěšení.

Získejte výbornou příležitost s erotickým masážním doprovodem v Praze.

Kromě zlepšení zdraví si můžete vybrat citlivou či erotickou masáž, která Vás potěší a uspokojí. Zkušené masérky a maséři budou používat jemné a zároveň aktivní pohyby, budou laskat různé částí Vašeho těla. Také si můžete zvolit i osobu, která pro Vás provede výjezdovou službu s masáži v Praze. Nenechte si ujít možnost pocítit nové emoce a změňte Váš každodenní životní styl s erotickým masážním doprovodem v Praze.

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

  • Allen
    Allen

    výška: 190 cm, váha: 70 kg, poprsí:

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!