Nabízíme nejlepší tantrická masáž pro ženy v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Tantrická masáž pro ženy v Praze

Tantrická masáž pro ženy v Praze
30 min 1 000 kč (40 €) Rezervace
60 min 2 000 kč (80 €) Rezervace

Proč by každá žena měla vyzkoušet tantrickou masáž?

Každá žena chce vypadat půvabně, přitahovat mužské obdivování a cítit plnou energii. Ale dnes preferujeme aktivní životní styl, úspěšnou kariéru a nedosažitelné ideály. V současné době je těžké zachovat si chladnou hlavu a vyhnout se stresovým situacím. Občas se neumíme uvolnit a soustředit se na své tělo, rozum a duši. Chceme Vám říct víc o tantrické masáži, je to vynikající způsob nejenom k relaxaci a spokojenosti, ale způsob poznat vnitřní energii a odhalit skrytou sexualitu.

Základy tantrické masáže

Díky neomezenému množství informací si můžete lehce zadat do prohlížeče „tantra masáž Praha“ nebo „tantrická masáž Praha“ a uvidíte neomezený počet masážních salonů, které slibují mimořádné potěšení a sexuální uspokojenost. Ve skutečnosti je to dost primitivní pohled na tantrickou masáž pro ženy.

Nabízíme tantrickou masáž pro ženy v Praze, která potřebuje emoce, rozum, pocity a srdce stejně jako tělo. To je vynikající zkušenost pro ženy, které chtějí odhalit novou sexuální sílu a zvednout sebevědomí. Zkušený masér bude používat pouze léčivé pohyby, které budou potěšením i pro ženy se špatnými sexuálnímu zkušenostmi. Uvědomíte si, jak krásná jste, jak něžné a opatrné dotyky mohou přinést nezapomenutelné pocity. Pokud chcete získat víc různých emocí v životě, vyzkoušejte také citlivou a klasickou masáž pro ženy, nebo masáž pro páry.

Co Vám tantrická masáž  může poskytnout?

 • Získáte nové zkušeností.
 • Odhalíte skryté stránky Vaší osobnosti a poperete se s předsudky.
 • Otevřete krásu Vašeho těla a poznáte nové pocity.
 • Stanete se víc upřímnou a otevřenou v milování.
 • Otevřete Vaší sexualitu a kouzlo lidem kolem Vás.
 • Získáte nejlepší tantrickou masáž v celé Praze.

To není úplný seznam bonusů souvisejících tantrickou masáží. Každá žena získá něco jedinečného, protože dámy jsou jako křehké květiny, které vyžadují osobní přístup a jemnou péči. Tantrická masáž pro ženy v Praze se může stát nezapomenutelným dobrodružstvím, které posune Vaše emoce na novou úroveň a změní Váš vnitřní svět.

 

Naše masérky
 • Violetta
  Violetta

  výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!