Nabízíme nejlepší masáž pro ženy v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Citlivá masáž pro ženy v Praze

Citlivá masáž pro ženy v Praze
30 min 2 000 kč (80 €) Rezervace

Citlivá a erotická masáž pro ženy. Benefity a fakty.

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Co Vám citlivá masáž pro ženy v Praze  může poskytnout?

Každá žena chce cítit, že je žádoucí. Proto občas je výzvou najit muže, který se opravdu snaží a hlavně chce uspokojit sexualitu své ženy. Kromě toho každá žena vyžaduje  vlastní přístup a má nějaké svoje zvláštnosti. Zkušený masér rozumí všem tajemným přáním a můžete spolu diskutovat o všech aspektech erotické masáže. Tento druh masáže má velký počet bonusů.

 • Ty dámy, které si zvolí citlivou masáž, jsou sebevědomé a spokojené. Masážní rituál pomůže ženě zbavit se komplexů, zvednout libido a zlepšit orgasmus.
 • Tyto ženy získají vynikající způsob relaxace. Svalové napětí způsobuje velký počet různých nemocí. Jestli si vyberete masáž pro ženy v Praze, rychle se zbavíte bolestivých pocitů rozličných částí těla.
 • Dejte přednost citlivé masáži pro ženy v Praze, která vám zvedne náladu a celkovou energii. Když jste spokojena a šťastná, Váš život se stává víc vzrušující a veselý.

We can offer other great options for women like classic massage, erotic massage with BDSM elements, tantra massage or outgoing massage services.

Zvláštnosti citlivé masáže

Máte možnost s masérem předem probrat veškeré podstatné aspekty citlivé masáže pro ženy v Praze. Po klasické relaxační části Vás masér požádá o svolení posunout svou práci dolů a začít laskat Vaše intimní orgány. Hlavním účelem masáže pro ženy v Praze je uspokojit dámu, přinést jí skvělé potěšení. Šikovné ruce Vás donutí pocítit vnitřní sílu, něhu a vášeň. Magická cesta Vaším tělem zvedne energie a přinese nové inspirace. Každou buňkou svého těla budete cítit novou sílu skryté energii.

 

Naše masérky
 • Violetta
  Violetta

  výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

 • Allen
  Allen

  výška: 190 cm, váha: 70 kg, poprsí:

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!