Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Proč si vyzkoušet erotické masáže pro muže s krásnou masérkou Julií

Body to Body Massage

Erotická masérka Julie pracuje v salonu Coccinelle již přes dva roky a se svou prací je nadmíru spokojená. Jak se k této prací dostala a v čem je nejlepší? To se dozvíte v následujícím článku. Předem upozorňujeme, že článek může vést k vašemu následnému navštívení salonu Coccinele a vyzkoušení erotické masáže.

Erotické masáže pro muže jsou její životní náplní

Již od útlého věku se Julie zajímala o lidskou anatomii, masírování a uvolňování svalů. Po dokončení studia se rozhodla začít si plnit svůj sen a stala se erotickou masérkou. Stejně jako masírování miluje i muže jako takové, takže i proto je pro ni tato práce velmi vzrušující.

Nejvíce se vyžívá v masírování tělo na tělo a tantrické masáži penisu. U každého klienta si masáž užívá stejně a doposud se nestalo, že by byl někdo z mužů nespokojen.

Proč Julii přitahují masáže tělo na tělo?

Julie patří mezi velmi zdatné erotické masérky, co se masáží tělo na tělo, týče tam však disponuje obrovským talentem. Dokonale rozpozná citlivá místa každého muže a věnuje jim při masáži velkou pozornost. Nejedná se však o vědomé reakce klienta, Julie se soustředí například na dýchání a jemné záchvěvy, které ji signalizují kde se citlivá místa nachází.

Při masáži tělo na tělo také věnuje velkou pozornost penisu, při masáži lingamu používá přes 20 technik, které dovedou každého muže až ke slastnému konci.

BDSM masáže pro odvážnější klienty? Julie dokáže být i velmi dominantní!

Naše erotická masérka se nezaměřuje pouze na tradiční tantrické masáže, masáže tělo na tělo, nebo masáže penisu, velmi odvážně se pouští také do BDSM hrátek.

Pokud vás láká pocit bezmoci a naprostého oddání, masérka Julie vás provede světem dosud neobjeveným. Nejedná se o reálné násilí, to v našem salonu určitě neočekávejte, spíše se připravte na velmi příjemnou masáž doplněnou o pouta, jemný bičík, masku na oči a další erotické pomůcky.

Pro opravdu náročné klienty nabízíme také lesbi show, lze ji také kombinovat s masáží a masáží s prvky BDSM. Není nic krásnějšího než se naprosto oddat dvěma ženám.

Pojďte si erotickou masáž vyzkoušet i vy

Zaujal vás tento článek a chcete si všechny výše zmiňované techniky vyzkoušet na vlastní kůži? Není nic jednoduššího, než si zarezervovat některou z našich krásných masérek a dorazit k nám do salonu Coccinelle. Garantujeme vám, že na tento intenzivní zážitek nikdy nezapomenete.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články