Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž tělo na tělo

Masáž tělo na tělo

Mám rád ženy a mám rád doteky. Lidský kontakt mě léčí psychicky i fyzicky. Nemám nouzi o ženy. Ale každá žena potřebuje nekonečné množství péče a někdy zbytečných kompromisů. Erotika je vnímána jako erotické oblečení pro ženu a dlouhá předehra hlavně pro ženu. Slečny z Coccinelle jsou tu pro mě bez kompromisů, bez přemlouvání a bez oblečení. Dávám přednost brunetkám s jiskrou a větším poprsím a sobecky si užívám smyslný tanec při kterém se rozpálí každá buňka v těle.

Božská relaxace

Masáž tělo na tělo je božskou relaxací. Krásná žena se mě dotýká, pečuje o mě, hýčká mě. Je zcela nahá a dotýká se mě celým svým tělem, prsty, dlaněmi, těžkými prsy s tvrdými bradavkami, bříškem, stehny. Spojení celých našich naolejovaných těl v neskutečně sexy prostředí je nejsilnějším erotickým zážitkem mého pozdního mládí.

Body to body

Před masáží tělo na tělo s masérkou krátce pohovoříme. Projdeme mé představa a ona vysvětlí pravidla. Pak se společně osprchujeme. Každá z masérek má svou tajnou přísadu, s každou ženou, stejně jako v životě, přichází nějaká změna. Jen vždy příjemná. Je to energie, síla a temperament i přístup k masážím. Společným znakem masérek Coccinelle je profesionalita, pečlivost a obratnost a smyslnost.

Vždy jsem byl spokojený. Vždy jsem si byl jistý, že stojím na hranici erotického potěšení, přesto jsem si jistý, že příště to bude mnohem lepší a závratně sexy. Stačí jen zavolat.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články