Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Masáž prostaty

Masáž prostaty

Masáž prostaty jsem poprvé vyzkoušel minulý rok v lednu. Dostal jsem jí jako dárek od kámoše jako vrcholné dílo jeho třeskutého vtipu a recese.

Než jsem se dočkal samotné masáže, rosil jsem se pod tíhou představ děsivé trémy, ponížení a bolesti.

Přátelé, nic takového nečekejte.

Zapomeňte na předsudky!

Zapomeňte na mýty, že masáž prostaty je jen pro homosexuály, že je to nečistá, nepřirozená a společensky nepřijatelná technika starých chlípníků.

Masáž prostaty je neskutečně příjemný zážitek. Prostata je mužský bod G. Prostata je extrémně citlivá na stimulaci a profesionální něžná péče vás dokáže vynést k absolutní rozkoši.

Jak probíhá samotná masáž prostaty?

Hygiena je moc důležitá, pořádná sprcha je nutnost. Klystýrek je možný, ale není nutný, stačí poctivé vyprázdnění.

Moje první masáže prostaty se ujala nádherná a příjemná Mia. Dokonale odbourala všechny bariéry a její roztomilý úsměv srovnal okamžitě všechny starosti se zemí.

Vyzkoušel jsem již více poloh a nejlepší je za mě poloha na zádech. K pěkné ženské se přece nebudu stavět zády.

Samotná masáž prostaty začíná masáží hráze a masáží svěrače. Hlavně nezatínat a pěkně zhluboka dýchat. Masérka pak použije rukavice a hodně lubrikantu. Toho není nikdy dost. Masérka poté velmi jemně hladí lubrikovaným ukazováčkem svěrač a pomalu do něj proniká.

Hned první dotek na prostatu stoprocentně poznáte. Přijde náhlý intenzivní pocit slasti. Mnoha mužům se okamžitě dostavuje i erekce. Jistá a pevná.

Musím připustit, že dobrá masáž prostaty může být o moc lepší než klasická stimulace penisu. Díky skvělým masérkám ze salonu Coccinelle.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články