Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Koubková, Praha 2
120 00 Nové Město

Jsme na nové adrese Lublaňská Praha 2, 120 00
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Erotické masáže a mé první shledání s novou prací

Erotické masáže a mé první shledání s novou prací

Jmenuji se Sofie a jsem erotická masérka. Mám svou práci ráda. Hodně lidí to odsuzuje, ale jen proto, že neví, o co přesně jde. A o co jde? Budu Vám postupně vyprávět svůj příběh v krátkých úvahách, své zkušenosti s masážemi a s klienty. Udělejte si na závěr obrázek sami.

Začnu na svém začátku, kde jsem se k erotickým masážím dostala.

Je mi lehce přes dvacet let a pracuji od 18nácti, kdy jsem skončila střední školu. Prošla jsem spoustou zaměstnání. V každém jsem vydržela jen pár měsíců. Našla jsem se právě až ve světě masáží, kdy jsem konečně začala brát práci jako relax a ne jako stres. Jenomže bohužel můj každoměsíční problém byli finance a tak jsem se dostala k erotickým masážím.

Našla jsem inzerát, kde slibovali nesmyslných 40-60 tisíc měsíčně.  No to určitě! Připadalo mi to velice směšné a tak jsem si ze zvědavosti domluvila pohovor.

Tak tu stojím před zrcadlem, na sobě mám upnuté černé džíny a top s výstřihem.  Přes sebe přehozené černé sáčko. Vlasy mi splývají ve vlnách na ramenou a chystám se vyjít na ten zázračný pohovor, který mi změní život od základu.

Jsem tu, koukám na zvonek masáže a mám dojem, že mi otevřou slečny oděné v titěrné černé krajce balancující na vysokých podpadcích. Nádech výdech a mačkám zvonek.  Dveře se otevírají a já vcházím do starého, ale hezky upraveného baráku. Stěny jsou zelené jako jarní tráva. Jejich krása se odráží ve vysokých zrcadlech, která sahají až pod klenbu stropu. Stoupám nahoru po schodech až před mohutné dřevěné dveře salonu. Vítá mě mladá slečna s příjemným přírodním vzhledem. Žádné titěrné krajkové prádlo. Vede mě černo červenou chodbou až do menšího pokoje provoněného levandulí a usazuje mě na průhlednou židly. Poté vchází další žena. Je o něco starší, blond vlasy jí nezbedně splývají v kudrnách na ramena. Její oči září a obličej zdobí úsměv od ucha k uchu. Představuje se jako majitelka salonu a pohovor začíná.

Z pohovoru odcházím se smíšenými pocity. Opravdu se jedná pouze o masáže, ale masáže jsou erotické. Pracuje se zde převážně s energií těla, erotickou energií. Jenomže tato masáž končí takzvaným happy endem. Asi každý z nás ví, co to znamená.  No nic, nechávám to být a jdu spát.

V noci se budím, budí mě zvědavost, jak taková masáž asi probíhá. Je to úchylné, nebo smyslné? Navíc ta vidina peněz. Vstávám a otevírám svůj malý černý počítač. Vyťukávám do vyhledávače erotická masáž a brouzdám po stránkách erotických salonú a čtu diskuze. Zvědavost ve mně víří.

Druhý den ráno vstávám a hledám telefon. Domlouvám si svůj první zaškolovací den v erotickém salonu a jsem plná zvědavosti a vzrušení.

Koubková, Nové Město, Praha 2
+420 773 608 898

Ostatní články