Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Koubková, Praha 2
120 00 Nové Město

Jsme na nové adrese Lublaňská Praha 2, 120 00
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Erotická masáž – první den, první klient

Erotická masáž – první den, první klient

Jsem Sofie a jsem erotická masérka a dnes tento status používám poprvé a jsem nervozní. Strašně nervozní. Jsem první den v erotickém salonu a ostatní masérky mi ukazují kde, se co nachází. Ukázali mi, jak probíhá masáž a jak vypadá závěrečný happy end. Čím víc mi ukazují, tím víc se bojím.

Teď sedím u stolu a piju kafe. Za půl hodiny má přijít první klient. Ručičky na hodinách, které visí na zdi se plouží jako šneci po silnici za horkého letního dne. Deset minut do příchodu klienta. Zvedám se a jdu připravit pokoj. Zatáhnout závěsy, zapnout hudbu, zapálit svíčky a vonnou aromatolampičku, připravit čisté ručníky, zkontrolovat koupelnu.

 Zvonek zvoní, já se ploužím ke dveřím. Za nimi stojí vysoký pohledný hnědovlasý mladý muž. Jeho ostré rysy se mi vytesají hned do paměti. Kouká na mě světle zelenýma očima a usmívá se. Úplně zapomenu ho pozvat dál. „Můžu?“ ptá se s úsměvem.  Pokynu ať jde dál. Společně se domlouváme na délce masáže a uvádím ho do pokoje, kde mu předávám čistý ručník a pokynu aby šel před masáží do sprchy. Sama se jdu převléknout.

Vcházím do pokoje, který je zaplavený jen plamínky svíček, voní po levanduli a line se jím příjemná relaxační hudba. Klient už leží na futonu zcela nahý.  Ten má ale sexy zadek! Sama odkládám ručník, ve kterém jsem přišla zabalená a sedám si vedle něj jen v rouše Evině. Masáž začíná.

Začínám hlubokým nádechem a výdechem. Musím se zcela odreagovat, abych mohla pracovat s klientem. Dýcháme spolu s ním hluboce, pomalu. Pomalu ho začnu hladit po celé délce jeho těla. Doteky jsou jemné a táhle, velice pomalé. Když cítím, že je zcela uvolnění a připravený přijímat dotyk, potřu ho teplým masážním olejem a začínám se pouštět do relaxační masáže. Začínám od nohou, přes hýždě, záda, přejíždím po jeho vypracovaných rukou a končím na dlaních, oba zhluboka dýcháme. Když uplyne dostatečný čas, nalévám na něj trochu více oleje a ten poté přidávám i na sebe. Pomalu se po něm začínám klouzat. Slyším jak slastně vzdychá. S nárůstem jeho vášně přidávám v tempu a pak přestanu. Chci aby se otočil. Tu samou masáž opakuji i na přední části jeho těla. Vidím v jeho očích chtíč a vzrušení. Přejíždím konečky prstů jemně po jeho hrudi. Jemně se dotýkám bradavek a kroužím kolem nich. Potom směřuju dolu, ale velice pomalu. Vidím, jak v něm chtíč narůstá s každým mým dotykem. Vůbec jsem nevěděla, že tohle s mužem dokážu. Abychom nezapomněli, že se stále jedná o masáž, přidávám po hlazení více masérských hmatů. Zjišťuji, že se masáž blíží do konce a tak nastává bod, kterého se nejvíce bojím. Začínám s masáží Lingamu. Nejde o takzvané honění, ale opravdu pánskou chloubu masíruji speciálními hmaty. Zdá se, že se to klientovy líbí daleko více, než se kdy líbil některému z mých ex klasický orální sex. A je tu konec masáže. Nechávám klienta odpočinout a dávám mu napít trochu vody. Poté odchází do sprchy a já uklízím pokoj jen se svými pocity z první erotické masáže. A řeknu Vám, cítím se skvěle! Takového uvolnění nikdy žádný z mých klientů při klasické relaxační masáži nedosáhl!

Takže teď tu opět sedím a piju kafe a už se nebojím dalšího klienta.

Koubková, Nové Město, Praha 2
+420 773 608 898

Ostatní články