Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Citlivá relaxační masáž pro ženy

Citlivá relaxační masáž pro ženy

Jsem šťastně rozvedená žena. Můj život je komplikovaný komplikovanými vztahy. Muži, které potkávám jsou elitou ve svém oboru, očekávají špičkovou péči, luxusní večeři a natěšenou milenku, která udělá první poslední.

Pročpak by žena měla zastávat všechny role bez nároku na odměnu? Pročpak by měla mít radost z plánovaných středečních radovánek pod peřinou, bez předehry s kulisou komentovaného sportovního zápasu?

Spokojené ženské tělo

Tělo ženy očekává něžné doteky, hlazení a úplnou vědomou pozornost. A tělo je jen cestou ke spokojené citlivé duši, která je připravená den za dnem plnit svou ženskou roli, přijímat své tělo, své limity, chápat své touhy a potřeby.

Žijeme ve světe, kdy žena nejenže pociťuje stejně intenzivně své potřeby jako muž., ale má i plné právo je realizovat. Coccinelle  je cestou k naplnění tužeb sebevědomých žen.

Něžná závislost Coccinelle

Propadla jsem citlivým masážím pro ženy. Je to neskutečně luxusní zážitek a skvělý způsob relaxace. Mé tělo může jen sobecky přijímat úžasnou energii z citlivé masáže. Vůbec mi nezáleží, jestli mě hladí muž nebo žena. Překvapivě žena - masérka mi přináší větší potěšení, hlubší uvolnění, intenzivnější souznění a zároveň větší erotický zážitek. Profesionální maséři a masérky Coccinelle jsou naprosto skvělí a zkušení. Chápou jedinečnost každé ženy a citlivě hledají a reagují na tělesné dispozice. To pro vás doma žádný muž neudělá.

Citlivá masáž od začátku až na vrchol

Citlivá masáž začíná sprchou, i společnou, pokud si přejete. Můžu si vybrat hudbu, vůni a pak už si jen užívat a propadnout nekonečné slasti. Olejová masáže krásně prohřeje a nastimuluje tělo. Láskyplný a něžný dotek pomalu rozpaluje nekonečnou až bolestnou touhu. Otázky, zde může masér přejít k masáži intimních oblastí jsou zcela zbytečné. Nic jiného si nepřeji.

lem masáže není samotný orgasmus, ale uvolnění, individuální intimní zážitek sebepoznání a radost z doteků. Orgasmus sice není primárním cílem citlivé masáže, ale právě pro něj sem chodím. Je jiný, plný a intenzivní, prožívaný každou buňkou mého těla.

Nikdo mě nesoudí, nekritizuje, dává prostor pro neomezený průchod všem sexuálním projevům. Je to moje chvíle. Diskrétní, a zároveň nesmírně intenzivní.

Přínos citlivé masáže pro tělo i pro duši

Po citlivé relaxační masáži jsem chvíli jako v transu. Jemné chvění pak provází celý další den. Cítím se jednoduše skvěle a opravdu sexy, jsem odpočinutá, miloučká a plná energie. Mé tělo je stimulované a pokožka jemná, voňavá a září. Kůže celého mého těla je neomylným ukazatelem něžné a citlivé péče.

Dámy, tohle není kosmetika, kondiční masáž, sauna ani psychoterapeut. Citlivá relaxační masáž v Salonu Coccinelle je to všechno dohromady. Splněný sen.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články