Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Erotická masáž pro muže je skvělým zážitkem a může být i originálním dárkem

erotic massage for men as a gift

Pokud se jedná o návštěvy mužů v našem salonu Coccinelle, většinou se vracejí opakovaně a na základě vlastního rozhodnutí. Občas se ale také stane, že dostanou erotickou masáž pro muže jako dárek. Tito muži většinou netuší co je bude čekat a jak samotná masáž probíhá. Následující článek se bude věnovat jak benefitům, které tato speciální erotická masáž přináší, tak i samotnému průběhu.

V čem se liší erotická masáž od té klasické?

Je důležité si uvědomit, že v erotické masáži nejde o sex, tento specifický a pro někoho kontroverzní druh masáže přináší naprosto totožné benefity, které sebou nese i běžná masáž. V čem se ovšem liší je využití sexuální energie, která je velmi osvěžujícím a přirozeným prvkem.

Pokud se zamyslíme nad tím, že masáž jako taková je založena na fyzickém kontaktu a mnohdy s opačným pohlavím, je vlastně vytěsnění sexuality z masáže proti přírodě.

Sex v životě potřebujeme stejně jako jídlo, nebo spánek, proč se tedy vzájemně dotýkat bez jakéhokoliv sexuálního podtextu.

Co erotická masáž přináší tělu?

Erotická masáž je z primárně fyzická záležitost, proto je při masírování kladen velký důraz na uvolnění svalů od napětí a celkovém uvolnění. Při erotické masáži cítíme navíc naprostou volnost, díky absenci ručníku, který nás zakrývá při běžné masáži se cítíme naprosto volně.

Pokud běžnou erotickou masáž obohatíme například o masáž prostaty, je pravděpodobné že zvýšíme nejen úroveň vzrušení, ale uděláme něco i pro své zdraví. Dle velkého množství studií masáž prostaty příznivě působí na erekci a může být prevencí proti rakovině.

Co erotická masáž přináší duši?

Při návštěvě erotického salonu Coccinelle dělám dobře nejen svému tělu, ale i duši. Velká míra sexuálního vzrušení příznivě působí na naši psychiku a sexualitu jako takovou. Méně sebevědomým jedincům může erotická masáž pro muže zvednout sebevědomí natolik, že bez problému naváží sexuální kontakt se ženou i když s tím měli dříve problém. Určitě bychom také neměli zapomínat na to, že žijeme pro zážitky a na erotickou masáž se šťastným koncem nelze zapomenout!

Můžeme chvilku s nahou masérkou darovat?

Spousty žen vola erotickou masáž pro muže jako dárek pro svého manžela, buď pouze pro něj a nebo společně s ním formou erotické masáže pro páry. V obou případech takový dárek vyžaduje velkou dávku tolerance a pochopení. V žádném případě se však nejedná o nevěru, tedy pokud jsou s tím oba partneři srovnaní.

Je známo velké množství případů, kdy erotická masáž zachránila spoustě párům sexuální život a to nejen díky jednorázovému zpestření, ale díky otevřenosti, kterou k sobě oba projeví.

Zaujal vás tento článek a chcete si vše vyzkoušet na vlastní kůži? Neváhejte si vybrat ideální masérku a druh masáže, který vám bude vyhovovat. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články