Nabízíme nejlepší masáž pro homosexuály v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Relaxační masáž pro gaye v Praze

Relaxační masáž pro gaye v Praze
60 min 2 000 kč (80 €) Rezervace

Relaxační masáž s nahým masérem v Praze

Pro muže, kteří se chtějí nechat hýčkat nahým mužem, doporučujeme naši erotickou gay masáž, která je naprosto vyjímečná. Náš erotický masér zná přesně erotogenní zóny muže, takže maximální vzrušení je při masáži zaručeno.

Benefity, které přináší masáž pro homosexuály v Praze

Každý muž potřebuje občas vypnout hlavu a zapomenout na každodenní stres. Erotická masáž pro muže - od muže je perfektním způsobem relaxace.

Může relaxační masáž pro gaye vyzkoušet heterosexuál?

Pokud jste open mind heterosexuál, můžete také vyzkoušet naší luxusní masáž pro gaye. My vám zaručujeme, že na takový zážitek nikdy nezapomenete.

Naše masérky
  • Violetta
    Violetta

    výška: 165 cm, váha: 52 kg, poprsí: 3

  • Allen
    Allen

    výška: 190 cm, váha: 70 kg, poprsí:

types of massage in the Coccinelle salon
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do světa vzrušení a relaxace zároveň, je pro vás naše masáž pro muže ideálním řešením…

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Toužíte po jemných dotecích sexy masérky, nebo maséra? Víme, že erotická masáž ženy vyžaduje odlišný přístup než muže…

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro gaye v Praze Relaxační masáž pro gaye v Praze

Vyzkoušeli jste někdy erotickou masáž pro muže od muže? Přestaňte snít a ponořte se do tajů velmi vzrušující masáže od sexy maséra, který ví jak vás…

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Vyzkoušejte s partnerem / partnerkou dosud nepoznané. Párová erotická masáž zboří veškeré tabu ve vztahu a dlouhodobě posílí důvěru mezi partnery…

Cena od: 3000 Kč
více
Hodnocení zákazníků

My trip to Prague was more than I expected. I wanted to oder massage and choose Coccinelle Salon. They have simply large rooms with big mirrors. Girls looks very welcome and I pretty. Massage was b2b and was very hot. Total communication was fast and correct. Hello to Karina:)

I want to share the impressions) and recommend to everyone)I really liked this salon with it's atmosphere and cleanliness!!! There are pleasant prices and very good masseuses who will give you a good service!!! Thanks)

Wonderful experience from beginning to end, really no complaints at all. It was the first time my boyfriend and me tried something like that, so we were a little nervous, but they put us at ease and gave us an unforgettable experience. Highly recommended to everyone who wants to have some fun doing something different. Thanks!