Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Jak probíhala má první masáž tělo na tělo a proč si ji dopřávám pravidelně?

Body to Body Massage

O body to body masáži jsem se dozvěděl na internetu v jednom článku, velmi mne uchvátila představa nahého ženského těla, které slouží jako masážní nástroj. Po dočtení článku jsem si začal zjišťovat více informací a to nejen o masážích tělo na tělo, ale i tantra masáží a o erotických masáží všeobecně. Po dlouhém studování jsem se rozhodl vyrazit do masážního salonu coccinele a svůj první zážitek s erotickou masáží jsem se vám rozhodl podrobně vylíčit.

První kontakt s erotickým masážním salonem mne okouzlil

Ihned po vkročení do masážního salonu jsem byl uhranut poklidnou atmosférou. V celém interiéru hrála tlumená hudba a skvěle doplňovala vůni, která mne velmi uklidňovala.

Nemohl jsem se dočkat na první kontakt s mojí předem vybranou erotickou masérkou Evou. Tu jsem si po dlouhém vybírání na stránkách Coccinelle zvolil na základě svého vkusu.

Masérka měla spousty zkušeností s erotickými masážemi pro muže

První setkání s krásnou masérkou Evou byl k nezaplacení, měla na sobě upnutou minisukni a dlouhé boty na podpatku, nemohl jsem se dočkat až ji uvidím nahou a zčervenal jsem již při pozdravení. Prohodil jsem s Evou pár slov a pak jsme se společně odebrali na pokoj, tam mne začala svlékat a za doprovodu tiché hudby a něžných doteků mne vedla ke sprše, kde jsme strávili zhruba 15 minut. Ta chvilka, mi ale přišla jako celá věčnost, celého mne důkladně umyla a odebrali jsme se zpět na pokoj.

Masáž tělo na tělo byla tím nejlepším erotickým zážitkem v mém životě!

Po společné sprše jsme konečně ulehli a Eva pomalu začala s masáží. Nejprve mne uvolnila pomocí profesionálních masážních technik dlaněmi. Od trapézových svalů až po lýtka jsem cítil neskutečné teplo a vzrušení ve mně začalo nekontrolovatelně stoupat.

Po dokončení uvolňující masáže sáhla po velmi aromatickém masážním oleji, připomínal mi směs levandule a lékořice. Olej byl velmi teplý a cítil jsem jak mi pomalu stéká po zádech, hlavou mi proběhlo ,,Kdy konečně ucítím krásné tělo Evy na tom svém?!’’. Ani jsem myšlenku nestihl dokončit a ucítil jsem její ňadra na svých lopatkách.

Masáž se šťastným koncem?

Neměl jsem absolutně pojem o čase, sekunda a minuta splývala do sebe, stejně jako naše horká těla a já si přál, aby masáž neměla nikdy konce. Dokola jsem přemítal nad potřebou vyvrcholení, zajímalo mne zdali mne erotická masérka nechá na pospas a masáž ukončí bez šťastného konce. Nestalo se a v posledních minutách se začala horlivě věnovat penisu a rafinovanými pohyby mne dovedla do velkého finále.

Zažil jsem něco, co chci pořád znovu a znovu. Do masážního salonu Coccinelle se vracím rád a často, všechny erotické masérky v tomto podniku stojí za hřích a já je chci postupně vyzkoušet všechny. Do budoucna se nebráním ani masáže pro muže od muže, nebo lesbi show.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika
+420 773 608 898

Ostatní články