Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

7 dní v týdnu non-stop

HAPPY HOURS 10:00 - 14:00 PO-PÁ BODY MASSAGE ZA 1700 CZK

Erotická masáž v Praze

Vítejte v našem světě potěšení. Pocítíte opravdové uvolnění a budete rozmazlen jednou z našich nádherných masérek a podvolíte se potěšení, o kterém jste mohl jen snít. Profesionální masérky Vám pomohou uvolnit tělo a smysly. Citlivé doteky prstů uvedou rozum do tajemného světa plného neobjevených záhad nového sebepoznání. Naše masérky Vám pomohou odhalit a splnit veškeré Vaše touhy. Lákavá něžnost a tělesné dotyky způsobí výbuch pocitů a emocí. Na konci masážního rituálu můžete čekat Langam masáž, nebo Yoni masáž. Během masáže prožijete nezapomenutelné pocity, které zůstanu navždy v paměti.

Tento druh erotické masáže Praha je také léčebným prostředkem.

Naše tělo obsahuje spoustu erotogenních oblastí. Fyzické ovlivnění těchto části těla není jenom o potěšení, ale má také užitečné vlastnosti. Erotická a tantrická masáž slouží k rozvíjení a zvýšení  sexuálního potenciálu, ke zjištění Vašich erotogenních oblasti a jejích správné ovlivnění. Masáž pozitivně ovlivňuje  sexuální život, obohacuje ho a pomáhá partnerovi/partnerce pocítit uvolnění a  rozvíjet jeho/její citlivost a zvýšit úroveň potěšení. Stlačení určitých zón a oblastí pomáhá mužům prodloužit erekci a ženám zbavit se menstruálních bolestí.

Sexuální kontakt je zakázán, ale erotická a tantrická masáž v Praze je opravdovým uměním, přinášejícím nekonečné potěšení.

Naše sexuální masérky nabízí: erotická masáž Praha, (Masáž pro muže, citlivá masáž pro ženy a masáž pro pár),tantrická masáž Praha, Nuru masáž Praha, masáž tělo na tělo Praha, homosexuální masáž Praha, masáž prostaty Praha.

Masáž pro muže v Praze

Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání sexuálního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Citlivá masáž pro ženy v Praze

Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Relaxační masáž pro homosexuály v Praze

Relaxační masáž pro homosexuály v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro homosexuály v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro homosexuály, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Masáž pro pár v Praze

Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Získat perfektní originální dárek

Nemůžete vybrat ten správný dárek?
Dárkový poukaz je tou pravou volbou!

Gift voucher for erotic massage in Prague

Naše adresa: