Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Super akce každy týden!!!!!

Erotická masáž v Praze

Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více

K našim šikovným masérkám se vrací každý třetí klient. Přijďte a staňte se i Vy naším spokojeným klientem :)

Rozhodně se můžete těšit na spousty novinek, které pro Vás tým Coccinelle chystá a určitě se nebudete nudit.

Našim cílem je usměv na Vašich rtech a maximální spokojenost s našimi službami.

Vítejte v našem světě potěšení. Pocítíte opravdové uvolnění a budete rozmazlen jednou z našich nádherných masérek a podvolíte se potěšení, o kterém jste mohl jen snít. Profesionální masérky Vám pomohou uvolnit tělo a smysly. Citlivé doteky prstů uvedou rozum do tajemného světa plného neobjevených záhad nového sebepoznání. Naše masérky Vám pomohou odhalit a splnit veškeré Vaše touhy. Lákavá něžnost a tělesné dotyky způsobí výbuch pocitů a emocí. Na konci masážního rituálu můžete čekat Lingam masáž, nebo Yoni masáž. Během masáže prožijete nezapomenutelné pocity, které zůstanu navždy v paměti.

Tento druh erotické masáže Praha je také léčebným prostředkem

Naše tělo obsahuje spoustu erotogenních oblastí. Fyzické ovlivnění těchto části těla není jenom o potěšení, ale má také užitečné vlastnosti. Erotická a tantrická masáž slouží k rozvíjení a zvýšení  sexuálního potenciálu, ke zjištění Vašich erotogenních oblasti a jejích správné ovlivnění. Masáž pozitivně ovlivňuje  sexuální život, obohacuje ho a pomáhá partnerovi/partnerce pocítit uvolnění a  rozvíjet jeho/její citlivost a zvýšit úroveň potěšení. Stlačení určitých zón a oblastí pomáhá mužům prodloužit erekci a ženám zbavit se menstruálních bolestí.

Sexuální kontakt je zakázán, ale erotická a tantrická masáž v Praze je opravdovým uměním, přinášejícím nekonečné potěšení. V našem masážním salonu Coccinelle je možnost k pronájmu prostoru.

Naše sexuální masérky nabízí: erotická masáž Praha, (Masáž pro muže, citlivá masáž pro ženy a masáž pro pár),tantrická masáž Praha, Nuru masáž Praha, masáž tělová Praha, mužská masáž Praha, masáž prostaty Praha, sportovní, relaxační.

Naše adresa:

Erotická a tantrická masáž v Praze «Coccinelle»
Adresa: Malá Štěpánská 1929/9, 120 00 Praha 2-Nové Město, Česká republika