We offer one of the best full-body massages in Prague!

Malá Štěpánská 1929/9,
120 00 Praha 2-Nové Město

Full-body Massage in Prague (cz)

Full-body Massage in Prague (cz)
Full-body Massage in Prague (cz) A full-body massage is what you need to de-stress and really enjoy a relaxing day. Our massage therapist start with your back and shoulders moving gently and slowly down to the body.. Call us or book online!
1500 kč (60 €) Rezervace

A full-body massage is what you need to de-stress and really enjoy a relaxing day at SPA. A full-body massage is where our girls cover every little part of you during a session lasting up to 50 minutes. They will start with your back and shoulders moving gently and slowly down to the body. Our full-body massage in Prague will bring you joy and calmness and let you bask in the intimate atmosphere of our peaceful treatment rooms.

Full-body Massage for Everyone

Our full-body massage therapy will take you to the whole new level of pleasure in our private rooms away from the hustle and bustle of the big city. This sensual treatment is perfect for both singles looking for new soothing physical experiences and couples wanting to enjoy each other and overcome the feeling of separation when creating a sense of union. Our massages for couples will bring two people together and add some divide energy to your relationship.

Here are 6 most wonderful benefits of the massage therapy:

  • It improves blood circulation;
  • It reduces anxiety and calm your worried mind;
  • It helps get rid of headaches and migraines;
  • It lowers blood pressure;
  • It is really good for your sex life;
  • It just feels so good!

Our body massage in Prague will calm your mind and open your soul thanks to our experienced therapist delivering a deep pressure therapy pressing your body’s key points. Our deep pressure therapy and sensory-base interventions are mild and gentle so they will help you release stress and pain. Our full-body massage for couples and singles is perfect for general wellbeing and relaxations, but it can do so much more than that. Come and try our massages in the heart of Prague to fulfill your desires and dreams of relaxing, pleasing and appeasing massage therapy.

Naše masérky
Mohlo by se Vám také líbit
Masáž pro muže v Praze Masáž pro muže v Praze

Tvrdě pracujete každý den v dusné kanceláři, rozjíždíte vlastní byznys a bere Vám to veškerou energii, nebo preferujete aktivní druhy tréninků, které způsobují zvýšení napětí Vašeho svalstva? Nemyslíte si, že si zasloužíte udělat si volnou chvíli i pro sebe a úplně se uvolnit? My si myslíme, že ANO. Můžeme Vám nabídnout vynikající způsob k relaxaci celého těla, podpoře ducha a dokonce k získání mentalního uspokojení. Bude to možné s masáží pro muže. Zjistěte víc, jak masáž pro muže v Praze může zdokonalit vaše zdraví a přinést nezapomenutelné zážitky.

Cena od: 1000 Kč
více
Citlivá masáž pro ženy v Praze Citlivá masáž pro ženy v Praze

Moderní ženy těžce pracují, aby dokázali, že mají stejná práva jako muži. A většinou vyhrávají. Proč by si nemohli užívat potěšení a získávat sexuální uspokojenosti stejně jako muži? Určitě mohou. Erotická masáž je výbornou volbou pro ženy, které si chtějí odpočinout, zbavit se stresu a uspokojit své sexuální touhy.

Cena od: 2000 Kč
více
Relaxační masáž pro muže od muže v Praze Relaxační masáž pro muže od muže v Praze

Pokud preferujete aktivní životní styl, rozhodně je důležité věnovat nějaký čas i odpočinku. Jedním z nejlepších způsobů relaxace je masáž. Nabízíme Vám citlivou a vzrušující masáž pro muže v Praze. Je potěšením, když Vás partner masíruje, ale jestliže navštívíte náš salon a vyzkoušíte masáž pro muže, uvidíte obrovský rozdíl. Profesionální terapeut umí hodně různých relaxačních a stimulačních technik, které poskytnou božské zážitky vašemu tělu a myšlenkám.

Cena od: 2000 Kč
více
Masáž pro pár v Praze Masáž pro pár v Praze

Zamilovaný člověk se pořád snaží dát svému partnerovi to nejlepší potěšení. Důležité je vědět, že přítel nebo přítelkyně je spokojená a má radost. Nová restaurace, zajímavý film či exotický zájezd jsou výbornými dárky, ale co třeba vyzkoušet nové masážní zážitky? Masáž pro pár je vzrušující a nezapomenutelná příležitost pro ty, které hledají nové emoce.

Cena od: 3000 Kč
více