Nabízíme nejlepší erotické masáže v Praze

Koubková, Praha 2
120 00 Nové Město

Jsme na nové adrese Lublaňská Praha 2, 120 00
info@coccinelle-erotic-tantra-massage.cz

Erotická masáž pro ženy - v čem spočívá její kouzlo?

Erotická masáž pro ženy - v čem spočívá její kouzlo?

Slyšela jste již o erotické masáži? Nevíte co si pod tímto pojmem představit? Máte pocit, že je tato služba spíše pro pány? Omyl! Erotická masáž je výborným a uvolňujícím prostředkem pro všechny sebevědomé dámy, které chtějí uniknout ze světa všedního stereotypu a zkusit něco nového.

Nemusíte se bát, že se jedná o sexuální služby. V tomto článku Vám krátce nastíníme co můžeme od erotické masáže pro ženy očekávat.

Masáže se provádějí v příjemném a diskrétním prostředí, nemusíte se vůbec obávat toho, že by někdo poznal kam jdete! Při Vašem příchodu Vás uvítá certifikovaný masér, či masérka a zavedou Vás do masážního pokoje, kde Vám bude nabídnuto občerstvení formou nápoje. Zde nastává dostatek času na jakékoliv otázky a vymezení si hranic. Poté se můžete v klidu odeprat do sprchy a prohřát ztuhlé svaly teplou vodou. Při návratu do pokoje Vás přivítá příjemné prostředí vonných tyčinek, plápolajících svíček a relaxační hudby a vy se můžete uložit na masážní futon a naprosto se uvolnit.

Masáž začíná jako klasická relaxační masáž, pro naprosté uvolnění svalů. Jediný rozdíl, je ten, že všichni zúčastnění jsou oblečeni v Evině a Adamově rouše. Takže Vám nemusí být stydno z vlastní nahoty, vždyť je přece naprosto přirozená! Jestliže jste si vybrala formu B2B masáže čeká Vás po nádherné uvolňující masáži, hluboké uvolnění svalů pomocí speciální masáže, kdy masér využívá celé své tělo. Tato část masáže je velmi elektrizující a zároveň poskytuje uvolnění ztuhlých svalů do velké hloubky. Poté to samé následuje při masáže zepředu, kde se masér věnuje více citlivým částem Vašeho těla, aby probudil erotickou energii. Když se oddáte rukám našeho specialisty budete se cítit jako v ráji a objevíte v sobě pocity, které pro Vás byli do této chvíli zcela utajené. Objevíte pocit hluboké relaxace a probouzející se vášně. Ve chvíli kdy začnete tyto pocity cítit se masér začne věnovat masáži Joni, neboli erotické části masáže, kde Vás speciálními tantrickými tahy dovede na dosud neobjevená místa.

Poznejte nový rozměr relaxace, nechte se hýčkat šikovnýma rukama, zbavte se blokád své sexuální energie. Přijďte a na vlastní kůži vyzkoušejte Erotickou masáž pro ženy!

Poskytujeme pouze profesionální masáže od školených masérů a masérek, žádné sexuální služby nejsou možné.

Koubková, Nové Město, Praha 2
+420 773 608 898

Ostatní články